Моя тема не на тому форумі!.

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення lelentochka » 17 липня 2014, 12:37

Мою тему "Корзина для белья с бантом .!" (viewtopic.php?f=106&t=698724) модератор на свій розсуд перемістив у "Творчість" поясніть мені будьласка відколи корзина у яку скидають грязний одяг і постіль ,яка б вона не була гарна стала творчістю. Я думаю велика рідкість що хтось у себе вдома на творчість типу картини, статуеткі і ін розвішує свої грязні речі. Тому я дуже прошу перемістити мою тему у той форум де їй місце.
lelentochka
 
Повідомлень: 18
З нами з: 17 травня 2013, 21:12

Повідомлення pull » 21 липня 2014, 13:23

ну у вас же товари,зроблені вами власноруч? правильно? для цього є відповідний форум Хобби, отдых, спорт,а в ньому підфорум Творчество:
Покупка/продажа изделий сделанных вручную, хэндмейд.
Игрушки, сумки, украшения, аксессуары. Изделия для интерьера. Картины, фотографии, открытки. Товары для творчества.

то в чому проблема? ваші теми(ті які не дублі) з виробами знаходяться зараз саме у відповідному розділі(дублі в кошику!)
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення lelentochka » 23 липня 2014, 22:38

А до чого тут дублі в кошику??? (я хоч слово про це написала???) І до тут до чого інтер'єр???? Ця корзина не для краси а для користі, щоб грязні носкі і всякі одежкі не валялися скрізь а були у одному місці, як продукти в холодильнику, посуд у шафі. І якщо ви такі розумні то розкажіть у який такий відповідний форум чі підфорум розмістити корзину для білизни яку я купила у магазині передумала, а тепер хочу продати???????????? І це ж не власноруч, і не хендмейд і не предмет інтер'єру, а ємкість для грязних речей, як шафа для чистих. Правильно? То як, то куди?
lelentochka
 
Повідомлень: 18
З нами з: 17 травня 2013, 21:12

Повернутись до Поддержка



cron