Почему не могу подать ни одно обьявление

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення Propozucia » 03 березня 2015, 20:12

Почему не могу подать ни одно обьявление?
Propozucia
 
Повідомлень: 148
З нами з: 14 січня 2015, 18:35

Повідомлення pull » 04 березня 2015, 01:19

Propozucia написав:Почему не могу подать ни одно обьявление?

тому що ви агенство нерухомості,яке ще й не читає правила та хоче ввести в оману користувачів,подаючи оголошення в розділи для власників!
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення Propozucia » 04 березня 2015, 12:07

?????? Ви хоть читаєте те, що видаляєте???? Мені потрібен на роботу поклейщик оголошень!.! І кого я хочу ввести в оману??????

А наявність великої кількості агенств нерухомості в розділі для власників не вводить в оману користувачів????? Причому їхня кількість оголошень зашкалює!.! Чи гроші роблять "своє діло"?!
Propozucia
 
Повідомлень: 148
З нами з: 14 січня 2015, 18:35

Повідомлення pull » 04 березня 2015, 12:21

Propozucia написав:?????? Ви хоть читаєте те, що видаляєте???? Мені потрібен на роботу поклейщик оголошень!.! І кого я хочу ввести в оману??????

А наявність великої кількості агенств нерухомості в розділі для власників не вводить в оману користувачів????? Причому їхня кількість оголошень зашкалює!.! Чи гроші роблять "своє діло"?!

значить ваше оголошення не відповідало правилам розділу РОБОТА і тому не було схвалене до розміщення.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повернутись до Поддержка



cron