Модераторы форума

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення Олександр555 » 13 березня 2018, 11:17

Олександр555 написав:Добрий день. Чому моє оголошення переміщено до корзини"повтори". Чим воно повторювалося? Тоді я шукав постіну роботу. Згодом шукав роботу на бусі. Зараз я не маю машини,але маю основну роботу і шукаю підробіток. Я рахую ,що ніякий це не повтор! Будь ласка поверніть моє оголошення до активних тем. viewtopic.php?f=17&t=1027433


Дякую .
Олександр555
 
Повідомлень: 24
З нами з: 09 серпня 2014, 17:16

Повідомлення lenok » 15 квітня 2018, 22:01

Шановні модератори.Ви рахуєте це є нормальним????
viewtopic.php?f=43&t=1030571
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13

Повідомлення Bitkof » 16 квітня 2018, 00:31

lenok написав:Шановні модератори.Ви рахуєте це є нормальним????
viewtopic.php?f=43&t=1030571

шо Вас так бентежить...? тож Ніжній Новгород... вони дуже долеко...
Bitkof
 
Повідомлень: 471
З нами з: 20 серпня 2010, 08:58
Звідки: местный

Повідомлення pull » 16 квітня 2018, 01:21

lenok написав:Шановні модератори.Ви рахуєте це є нормальним????
viewtopic.php?f=43&t=1030571

це неподобство)
але якби свідомі користувачі не ігнорували значок скарги справа від теми,то модератори змогли б значно раніше відреагувати на цей непотріб. а може і не змогли б раніше бо ми перебуваємо тут зовсім не 24 години на добу і часом навіть не кожен день.
але скарги подані через форму бачимо відразу при заході на форум!
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення lenok » 16 квітня 2018, 06:02

pull написав:
lenok написав:Шановні модератори.Ви рахуєте це є нормальним????
viewtopic.php?f=43&t=1030571

це неподобство)
але якби свідомі користувачі не ігнорували значок скарги справа від теми,то модератори змогли б значно раніше відреагувати на цей непотріб. а може і не змогли б раніше бо ми перебуваємо тут зовсім не 24 години на добу і часом навіть не кожен день.
але скарги подані через форму бачимо відразу при заході на форум!

надто багато змінено на сайті,що не є надто зручним.Наприклад щоб закрити свої теми,треба кидати ссилки на ці теми і бити поклони--закрийте мовляв це і це.А раніше було зручніше---закрив собі,коли вона ставала неактуалною.Так само й стосовно інших інновацій---раніше було так,тепер-так.А щодня перечитувати правила та зміни до них нема часу.То можна писати коментарі,то не можна(бо комусь звичайні запитання або зауваження по суті як більмо на оці і за це ще й банять)--зовсім нема бажання проявляти якусь ініціативу.Але тут не втрималась,бо такі повідомлення--це вже геть....
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13

Повідомлення pull » 16 квітня 2018, 13:53

lenok,про закриття теми незрозуміло! як раніше можна було закрити самостійно тему,так і зараз це можна вільно зробити!
зправа внизу вже написано в прямокутничку "закрити тему" - натискаєте поруч на слово "перейти",підтверджуєте свою дію і ваша тема закрита.
і в правилах практично нічого не мінялось. зняли вимогу наявності ціни в темі та додали список забороненого контенту та ще можливість піднімати тему свою стала частішою(кожні 8 годин).
а стосовно ваших коментарів в чужих темах,то це не форум для спілкування,а торговий майданчик і в чужих темах доречно питати щось про товар чи послугу,які там виставлені,а от ваші особисті емоції,думки і різні повчальні зауваження хіба може в ПП будуть доречні і то якщо автору теми це потрібно і прийнятно.
а якщо ви хочете ще й поспілкуватися, то вам сюди http://spua.org/club/
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення lenok » 16 квітня 2018, 21:52

pull написав:lenok,про закриття теми незрозуміло! як раніше можна було закрити самостійно тему,так і зараз це можна вільно зробити!
зправа внизу вже написано в прямокутничку "закрити тему" - натискаєте поруч на слово "перейти",підтверджуєте свою дію і ваша тема закрита.
і в правилах практично нічого не мінялось. зняли вимогу наявності ціни в темі та додали список забороненого контенту та ще можливість піднімати тему свою стала частішою(кожні 8 годин).
а стосовно ваших коментарів в чужих темах,то це не форум для спілкування,а торговий майданчик і в чужих темах доречно питати щось про товар чи послугу,які там виставлені,а от ваші особисті емоції,думки і різні повчальні зауваження хіба може в ПП будуть доречні і то якщо автору теми це потрібно і прийнятно.
а якщо ви хочете ще й поспілкуватися, то вам сюди http://spua.org/club/

Маю на увазі розділ "ваши сообщения"--дуже багато часу треба на те,щоб ссилки копіювати і просити видалити.Тобто вони стають неактуальними і тільки заважають.Чи можливо зробити так,щоб такі повідомлення можна було самостійно видаляти зі своїх обраних?
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13

Повідомлення Kalinka61 » 18 квітня 2018, 10:44

Чому перестали відкриватись мої зображення? В усіх моїх темах.
Kalinka61
 
Повідомлень: 29
З нами з: 14 серпня 2013, 19:53

Повідомлення pull » 20 квітня 2018, 01:15

рибулька написав:http://torg.rv.ua/bb/viewtopic.php?f=12&t=1030784-в мене таж сама проблема-не відкриваються багато зображень в моїх темах.люди телефонують скаржаться.хочу запитати це тимчасова проблема?? чи що мені в цій ситуації потрібно робити?

по-моєму це якась глобальна проблема тут на форумі з зображеннями. це у всіх так зараз і я теж чекаю поки адмін побачить і щось пояснить чи зробить.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення Bitkof » 20 квітня 2018, 19:28

проблема в том что даныйресурс безденежный... все хотят что бы все прыгало звенело и солнечные зайчики пели песенки при их логинации на форуме... и все поди на халяву... :) так не бывает .. раскрученная площадка должна приносить прибыль ..
Bitkof
 
Повідомлень: 471
З нами з: 20 серпня 2010, 08:58
Звідки: местный

Повернутись до Поддержка