Чому моя тема переміщена?

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення lenok » 12 травня 2018, 15:09

Прошу пояснити-чому моя тема опинилась у розділі "Прийму в подарунок" а не "Благодійність"
Я ж не прошу подарувати мені інвалідний візок та медичне ліжко--я шукаю де придбати його не надто дорого.Рахую що у розділі"Прийму у подарунок" навряд чи хтось відгукнеться,бо ці речі дорогі.Прошу повернути мою тему назад.
viewtopic.php?f=71&t=1032573
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13

Повідомлення pull » 13 травня 2018, 01:37

lenok написав:Прошу пояснити-чому моя тема опинилась у розділі "Прийму в подарунок" а не "Благодійність"
Я ж не прошу подарувати мені інвалідний візок та медичне ліжко--я шукаю де придбати його не надто дорого.Рахую що у розділі"Прийму у подарунок" навряд чи хтось відгукнеться,бо ці речі дорогі.Прошу повернути мою тему назад.
viewtopic.php?f=71&t=1032573

в такому разі це точно не в розділ Благодійність! якщо так,то місце вашій темі в розділі МЕДТЕХНІКА бо там якраз купують-продають все для догляду та реабілітації!
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення liliya1501 » 29 травня 2018, 12:03

А мою тему чому викидаєте у корзину ???
Віддаю даром стінку за самовивіз .!
Поверніть, будь ласка.
liliya1501
 
Повідомлень: 104
З нами з: 21 березня 2011, 14:48
Звідки: Рівне, Ювілейний

Повідомлення pull » 30 травня 2018, 00:50

liliya1501 написав:А мою тему чому викидаєте у корзину ???
Віддаю даром стінку за самовивіз .!
Поверніть, будь ласка.

ви ПРОДАЄТЕ а не віддаєте! розділ Даром допускає символічну плату до 30-ти гривень! +ваша тема є в розділі Меблі.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення liliya1501 » 01 червня 2018, 21:32

pull написав:
liliya1501 написав:А мою тему чому викидаєте у корзину ???
Віддаю даром стінку за самовивіз .!
Поверніть, будь ласка.

ви ПРОДАЄТЕ а не віддаєте! розділ Даром допускає символічну плату до 30-ти гривень! +ваша тема є в розділі Меблі.

Де ж написано, що продаю? Тут віддаю за самовиніс. То ж чітко написано, а ви чомусь бачите продаж.
Майте совість, поверніть, бо я сама не виволочу її на смітник.
liliya1501
 
Повідомлень: 104
З нами з: 21 березня 2011, 14:48
Звідки: Рівне, Ювілейний

Повідомлення фантаст » 10 листопада 2021, 12:35

Задача модератора форуму-(а я сам працював у даній сфері) не займатись самоуправством, а допомагати форумчанам налагоджувати взаімозв'язок. Моє оголошення про послуги пиляння дерев було переміщено з розділу *сад, город* в розділ *уборка, чистка*. В мене питання до модераторів- Коли ви стрижете цибулю на городі або підвіконні, то це стосується уборки, чистки, чи саду, городу? Невже рослина не дивлячись на розміри це є мусор по факту існування? Після переміщення в даний розділ сміття, жодного контакту з бажаючими получити даний сервіс з мого боку, саме через те що люди шукають у відповідно логиці та назві розділі- *сад,город*. Я ні чого не чищу і не прибираю. Навпаки після моєї роботи виникає сміття.Прибирання у мої функції не входить і в мене немає відповідних інструментів.
фантаст
 
Повідомлень: 32
З нами з: 02 жовтня 2010, 15:15

Повідомлення pull » 12 листопада 2021, 01:51

фантаст написав:Задача модератора форуму-(а я сам працював у даній сфері) не займатись самоуправством, а допомагати форумчанам налагоджувати взаімозв'язок. Моє оголошення про послуги пиляння дерев було переміщено з розділу *сад, город* в розділ *уборка, чистка*. В мене питання до модераторів- Коли ви стрижете цибулю на городі або підвіконні, то це стосується уборки, чистки, чи саду, городу? Невже рослина не дивлячись на розміри це є мусор по факту існування? Після переміщення в даний розділ сміття, жодного контакту з бажаючими получити даний сервіс з мого боку, саме через те що люди шукають у відповідно логиці та назві розділі- *сад,город*. Я ні чого не чищу і не прибираю. Навпаки після моєї роботи виникає сміття.Прибирання у мої функції не входить і в мене немає відповідних інструментів.

ПРАВИЛА https://torg.rv.ua/bb/viewtopic.php?f=12&t=2719
пункт 3.14 правил форуму!
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повернутись до Поддержка



cron