Не відкриваються ссилки..

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення lenok » 29 жовтня 2017, 03:35

Доброго дня.Допоможіть--не можу подивитись ні одне з зображень у будь якій із тем,котрі розміщені за допомогою piccy.
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13

Повідомлення pull » 29 жовтня 2017, 13:07

lenok написав:Доброго дня.Допоможіть--не можу подивитись ні одне з зображень у будь якій із тем,котрі розміщені за допомогою piccy.

давайте відразу посилання хоча б на одну з таких тем. скоріше за все у вас якась локальна проблема на вашому пристрої бо тут все гаразд - фото видно і посилання на фото відкриваються без проблем.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення lenok » 29 жовтня 2017, 18:56

pull написав:
lenok написав:Доброго дня.Допоможіть--не можу подивитись ні одне з зображень у будь якій із тем,котрі розміщені за допомогою piccy.

давайте відразу посилання хоча б на одну з таких тем. скоріше за все у вас якась локальна проблема на вашому пристрої бо тут все гаразд - фото видно і посилання на фото відкриваються без проблем.


Ой,перепрошую,відразу не здогадалась додати,ось будь ласка одна із тем,там написала що саме видає при переході по ссилці :
viewtopic.php?f=49&t=1011377
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13

Повідомлення pull » 30 жовтня 2017, 01:22

lenok написав:
pull написав:
lenok написав:Доброго дня.Допоможіть--не можу подивитись ні одне з зображень у будь якій із тем,котрі розміщені за допомогою piccy.

давайте відразу посилання хоча б на одну з таких тем. скоріше за все у вас якась локальна проблема на вашому пристрої бо тут все гаразд - фото видно і посилання на фото відкриваються без проблем.


Ой,перепрошую,відразу не здогадалась додати,ось будь ласка одна із тем,там написала що саме видає при переході по ссилці :
viewtopic.php?f=49&t=1011377

ну там пише,що ваш айпі в чорному списку(того фотохостингу).бачу по айпі-адресі,що у вас провайдер київстар. у його користувачів таке дуже часто буває. давайте мені в пп ваш номер телефону,спробую дещо вам підказати.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повернутись до Поддержка