Что делать, если каждое сообщение проходит проверку

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення torg » 12 листопада 2014, 06:02

Тема для Пользователей, у которых каждое сообщение проходит проверку.
Тема не относится к новым Пользователям.

Основные причины
  • Сообщения явно рекламного характера. Подробнее »
  • Нарушены Правила форума. Частые нарушения »
  • Нет реакции на предупреждения от модераторов форума
  • Используются несколько учетных записей
  • Сбор рефералов; спам

Как отключить проверку
Пишите в приват или в эту тему:
  • Если разобрались со своими ошибками, но не раньше 3 дней
  • Если проверка включена дольше 1 месяца
torg
Модератор
 
Повідомлень: 638
З нами з: 16 жовтня 2008, 11:02

Повідомлення shafran333 » 23 грудня 2014, 22:00

будь-ласка відключіть перевірку не одне з моїх повідомлень не зявляеться в форумах, я вже розібрався в своїх помилках та вивчив правила форума
shafran333
 
Повідомлень: 13
З нами з: 18 квітня 2012, 16:53
Звідки: Рівне

Повідомлення Feinbergg » 25 грудня 2014, 00:17

приєднуюсь.
будь-ласка відключіть перевірку не одне з моїх повідомлень не зявляеться в форумах, я вже розібрався в своїх помилках та вивчив правила форума(с)
упд: писання в лс не дає результатів
Feinbergg
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 серпня 2009, 00:01

Повідомлення MSanyok » 29 грудня 2014, 14:28

Відключіть перевірку не одне з моїх повідомлень не зявляється на форумах, я вже розібрався в своїх помилках та вивчив правила форума
MSanyok
 
Повідомлень: 19
З нами з: 28 грудня 2011, 21:50

Повідомлення pull » 31 грудня 2014, 21:39

MSanyok написав:Відключіть перевірку не одне з моїх повідомлень не зявляється на форумах, я вже розібрався в своїх помилках та вивчив правила форума

гадаю,що дуже ще зарано відключати вам попередню перевірку бо ви і надалі майже кожен день намагаєтесь продовжувати тролити чужі теми!.
а до того ще й намагаєтесь запостити брудну нецензурну лайку у відповідь на роз"яснення в цій темі!
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення mitos » 22 січня 2015, 14:55

Хотелось бы теперь понять кому, и главное по какой причине, это придумалось включить мне премодерацию и включить предупреждение.
А также почему я так и не дождался ни одного ответа в личке о причинах того и другого?
Но теперь премодерации нету, но по условиям отключения ни месяц не прошел, ни разбирательств с причинами так и не было.
ЧЗН?
mitos
 
Повідомлень: 89
З нами з: 23 серпня 2013, 19:28

Повідомлення ylarv » 29 січня 2015, 11:47

будь-ласка відключіть перевірку н, я вже розібралася в своїх помилках та вивчила правила форума
ylarv
 
Повідомлень: 324
З нами з: 19 листопада 2010, 23:52

Повідомлення pull » 29 січня 2015, 13:40

ylarv написав:будь-ласка відключіть перевірку н, я вже розібралася в своїх помилках та вивчила правила форума

якось дивно ви правила вивчили! замість того ,щоб належним чином звернутись за рекламою для магазину ЕНТЕР, ви клонували додатковий аккаунт galamai за що і отримали попередження! зарано ще з вас знімати перевірку.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення BudMaster1 » 08 лютого 2015, 12:25

будь-ласка відключіть перевірку, я вже розібрався в своїх помилках та вивчив правила форума
BudMaster1
 
Повідомлень: 80
З нами з: 19 грудня 2013, 11:39
Звідки: р-н Північний

Повідомлення pull » 10 лютого 2015, 03:51

stepasha написав:будь-ласка відключіть перевірку, я вже розібрався в своїх помилках та вивчив правила форума

проаналізую ваше "вивчення" правил та "усвідомлення" помилок. що ж маємо в результаті:
1.подача до розміщення тем з дублями послуг.
2.подача тих же дублів з клонованого профілю Мастер249.
3.створення ЩЕ ОДНОГО клона masterKlas.
"чудова" робота над помилками!
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повернутись до Поддержка



cron