Что делать, если каждое сообщение проходит проверку

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення pull » 12 серпня 2015, 12:00

Nazar1 написав:Я розібрався в своїх помилках. Повідомлення не з'являються на сайті.

на жаль,це не так. по моїм спостереженням вам ще потрібно детально розібратися в правилах,а то взяли та ще й клона створили Nazar1607!
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення pinezelin » 24 серпня 2015, 23:10

Це мій профіль, хто користується зараз клонами я не знаю, відключить будь-ласка попередню перевірку яка вже шість місяців включена.
pinezelin
 
Повідомлень: 68
З нами з: 28 січня 2011, 22:05

Повідомлення pinezelin » 05 вересня 2015, 20:31

Скажіть будь-ласка,чому ви ще не відключили перевірку! Всіх правил дотримався! Клонами не користуюсь!
pinezelin
 
Повідомлень: 68
З нами з: 28 січня 2011, 22:05

Повідомлення Виктория88 » 12 вересня 2015, 14:30

Чому мені не відключили ще до цих пір перевірку? Дуже незручно користуватись форумом
Виктория88
 
Повідомлень: 142
З нами з: 04 вересня 2011, 13:45
Звідки: Ровно

Повідомлення pull » 12 вересня 2015, 14:42

Виктория88 написав:Чому мені не відключили ще до цих пір перевірку? Дуже незручно користуватись форумом

offtopic "а спам на форумі та повний ігнор правил розділу Робота вам був зручний?" спробую відключити. гадаю,що ви все-таки мали час на прочитання правил.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення vadims » 25 вересня 2015, 09:04

відключіть перевірку повідомлень.
vadims
 
Повідомлень: 73
З нами з: 07 лютого 2011, 17:15

Повідомлення Виктория88 » 12 жовтня 2015, 12:15

pull написав:
Виктория88 написав:Чому мені не відключили ще до цих пір перевірку? Дуже незручно користуватись форумом

offtopic "а спам на форумі та повний ігнор правил розділу Робота вам був зручний?" спробую відключити. гадаю,що ви все-таки мали час на прочитання правил.


Не розумію чому на форумі від деяких користувачів постійно спам, вони піднімають свої теми, і їхні повідомлення не проходять перевірку, а мої повідомлення - з'являються на сайті через день, якщо взагалі з'являються? На форумі не можна піднімати свою тему раз в день? Напр. продаж уколів Мукосат Белмед? Тоді який сенс розміщувати повідомлення, якщо серед сотні подібних їх ніхто не побачить(ніхто не буде гортати 10-12 сторінок, щоб замітити моє повідомлення), тому що, ті, яким ви не відключили перевірку цим користуються? Чому тоді ті користувачі, повідомлення яких не проходять вашу перевірку можуть це робити? Видаляйте тоді і їхні повідомлення.. Дійсно не розумію цього відношення. А щодо розділу робота, повідомлень схожого характеру в темі безліч(ви не встигли їх перепровірити?, що вони ще там). Прошу відключити мені перевірку повідомлень, в розділі Робота! Всерівно не бачу сенсу і не буду там писати...Можливо раніше і був спам,(не заперечую), проте зараз ніякого спаму немає, якщо щось не так, можна застосовувати попередження наприклад, пояснюючи чому
Виктория88
 
Повідомлень: 142
З нами з: 04 вересня 2011, 13:45
Звідки: Ровно

Повідомлення pull » 12 жовтня 2015, 12:34

Виктория88 написав:Не розумію чому на форумі від деяких користувачів постійно спам, вони піднімають свої теми, і їхні повідомлення не проходять перевірку, а мої повідомлення - з'являються на сайті через день, якщо взагалі з'являються? На форумі не можна піднімати свою тему раз в день? Напр. продаж уколів Мукосат Белмед? Тоді який сенс розміщувати повідомлення, якщо серед сотні подібних їх ніхто не побачить(ніхто не буде гортати 10-12 сторінок, щоб замітити моє повідомлення), тому що, ті, яким ви не відключили перевірку цим користуються? Чому тоді ті користувачі, повідомлення яких не проходять вашу перевірку можуть це робити? Видаляйте тоді і їхні повідомлення.. Дійсно не розумію цього відношення. А щодо розділу робота, повідомлень схожого характеру в темі безліч(ви не встигли їх перепровірити?, що вони ще там). Прошу відключити мені перевірку повідомлень, в розділі Робота! Всерівно не бачу сенсу і не буду там писати...Можливо раніше і був спам,(не заперечую), проте зараз ніякого спаму немає, якщо щось не так, можна застосовувати попередження наприклад, пояснюючи чому

при винесенні вам попередження,пояснення ви отримали! ось таке:
повний ігнор правил розділу Робота та правил підняття тем.
тому раджу все-таки прочитати правила підняття тем і правила розділу Робота,а якщо ви бачите теми,які порушують правила,ніщо не заважає вам натиснути кнопку зі знаком оклику та поскаржитись,вказавши що саме порушено.
і ще додам,що вам уже була раз відключена премодерація,після чого ви тут же почали інтенсивно знову порушувати правила.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повідомлення cezannn » 06 листопада 2015, 13:54

ВІдключіть будь-ласка проверку. Вже розібрались. Дякую.
cezannn
 
Повідомлень: 175
З нами з: 22 жовтня 2015, 13:57

Повідомлення pull » 07 листопада 2015, 01:19

cezannn написав:ВІдключіть будь-ласка проверку. Вже розібрались. Дякую.

ще рано! пункт 3.15 правил вами і далі ігнорується.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно

Повернутись до Поддержка



cron