поясніть це правило або поміняйте

Технические вопросы по Форуму. Советы и рекомендации.

Повідомлення panmonah » 21 листопада 2015, 13:54

у вас такі правила
Правила оформления объявлений

1 Старайтесь создавать объявления не требующие дополнительных вопросов.
2 Отдельная тема для каждого товара или похожих товаров.
3 Объявление должно содержать информацию только о конкретном товаре или услуге.
4 Заголовок должен кратко передавать содержание объявления и быть понятным.
5 Используйте украинский или русский язык.
я їх пронемерував на 1 2 3 4 5
№ 2 для чого він або розтлумачте для чого він ? він забороняє чи пропонує?? якщо пропонує то це жах як заважає щось знайти, томущо сьогоднішній день може бути 12 ато і більшій сторінці і для людей може терпіння невистачити стікі проклацати, а якщо в когось проблема і з інетом а клацати на всі ці сторінки чи гортання це дуже велика проблема , ви про них подумайте
у віділі речей багато оголошень я так зрозумів що це бариги із секонда чи ринку, продають штани наприклад фірма ЛЕВЕС, одне оголошення штани синього коліру , друге ололошення темного кольору, третє ще якогось коліру, і бла бла бла , взагалі дивлюсь деякі особи займають цілу сторінку своїми обявами, а їх 8-12 обявами.


Тепер немоглиби ви заборонити подавати такі оголошення окремо, якщо вони продають одяг то хай кідають в одну обяву і ставляють фото і нетреба робити окремо
panmonah
 
Повідомлень: 251
З нами з: 03 листопада 2009, 23:19

Повідомлення panmonah » 05 жовтня 2016, 21:34

важко пояснити свої безглузді правила ??? бо незрозуміло що робить з тим правилом , а то я не знаю ставити знак оклику чи ні бо те правило якесь мутне чи за чи проти
panmonah
 
Повідомлень: 251
З нами з: 03 листопада 2009, 23:19

Повідомлення Авто » 13 лютого 2017, 11:13

підтримую. В продавця 20 товарів - телефонів а він їх кожного окремою темою створив. і таких продавців 15 чоловік. Якщо і хотів би знайти щось цікаве то на 5 сторінці вже є бажання закрити це все і йти на інші сайти.
Я розумію і продавців - то їх робота заходити на теми і їх піднімати щоб їх бачили (реклама). Але ж стільки хаосу. Якщо у продавця товару дуже багато і є ліміт по символах теми чи по кількості вкладених фото, тоді чому б не зробити вимогою не менше 10-20 товарів одразу? Це суттєво скоротило б кількість тем
Авто
 
Повідомлень: 42
З нами з: 24 січня 2013, 00:44

Повідомлення djalin » 20 серпня 2017, 20:01

Не менше 10-20 - бо тут є люди які продають одну річ а не лише оптовики?
djalin
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 серпня 2009, 21:23
Звідки: 097 498 36 05

Повернутись до Поддержка