Стул стіл драбинка три в одному.чудовий подарунок для всіх

Ремонт мебели, изготовление мебели на заказ, проектирование, сборка мебели

Повідомлення морозвиталий » 26 травня 2022, 07:21

Чудовий подарунок для кожної людини.. Зручний, оригінальний стул-драбинка,ручної роботи, який може бути столом для дитини від 2 до 6 років, драбинкою,та підставкою під ноутбук.Вироб просто розбирається та перевозиться,пересилається поштю(довжина60см ширина40см.вага від5,5кг до7,5кг). зручний у користуванні як вдома так і на роботі де є необхідність щось достати з полок. розбирається на комплектуючи частини та відправляється посилкою. особисто я такій стул вже багато років використовую як помічника при ремонтах квартир та будинків.(шпаклювання, фарбування,ремонт відкосів,вкладання плитки та багато іншого). товар ексклюзивний. на данний момент роблю його тільки я. матеріал дерево та вологостійка фанера.хто зацікавиться звоніть будьласка на телефон
,бо на чат захожу рідко,ваше повідомлення можу вчасно не побачити.
ціна3000


тел.0962270713


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось морозвиталий в 14 жовтня 2022, 17:32, всього редагувалось 3 разів.
морозвиталий
 
Повідомлень: 6
З нами з: 14 жовтня 2020, 16:10
Репутация: 0

Повідомлення морозвиталий » 13 жовтня 2023, 22:25

Чудовий подарунок для кожної людини.. Зручний, оригінальний стул-драбинка,ручної роботи, який може бути столом для дитини від 2 до 6 років, драбинкою,та підставкою під ноутбук.Вироб просто розбирається та перевозиться,пересилається поштю(довжина60см ширина40см.вага від5,5кг до7,5кг). зручний у користуванні як вдома так і на роботі де є необхідність щось достати з полок. особисто я такій стул вже багато років використовую як помічника при ремонтах квартир та будинків.(шпаклювання, фарбування,ремонт відкосів,вкладання плитки та багато іншого). товар ексклюзивний. на данний момент роблю його тільки я. матеріал дерево та вологостійка фанера.хто зацікавиться звоніть будьласка на телефон
,бо на чат захожу рідко,ваше повідомлення можу вчасно не побачити.
ціна-3000 тел.0962270713
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Останній раз піднімалось морозвиталий на 13 жовтня 2023, 22:25.
морозвиталий
 
Повідомлень: 6
З нами з: 14 жовтня 2020, 16:10
Репутация: 0

Повернутись до Изготовление и ремонт мебели



cron