Водяна і Електрична Тепла Підлога в Рівному. Замір, Монтаж

Системы отопления, котлы, радиаторы, батареи, трубы, арматура, насосы. Печи, буржуйки. Теплые полы. Вентиляционные системы, вентиляторы. Газовые счетчики, регуляторы газа, фильтры и клапаны, газовые баллоны. Водоснабжение, канализация, оборудование для бассейнов, дренажные системы, септики, водосточные системы. Трубопроводы, арматура, насосы, фильтры. Оборудование для колодцев, скважин. Кроме услуг

Повідомлення yurij78 » 17 вересня 2020, 10:27

Здійснюємо продаж та монтаж теплої підлоги по всьому місту та по області. У нас в наявності є всі види електричної та водяної теплої підлоги.
На нашому складі представлені такі країни виробники, як Німеччина, Польша, Швеція, Україна, Білорусь, Чехія, Корея, США.
Надаємо гарантію на товар від 15 років, та на роботи. Можемо виїжджати на замір. За бажанням відправимо вам прайс на вайбер чи пошту, також приймаємо схеми для розрахунку.
У нас є з электричних теплих підлог: нагрівальний кабель, мати, інфрачервона плівка, стержень, терморегулятори. По водяній підлозі маємо PERT та PEX труби , коллектора, насоси, гребінки, утеплювачі та комплектуючі.
Ми знаходимось по вул. Шевченка 12 (наразі переїжджаймо тому заздалегідь телефонуйте).
Оплачуєте після отримання та перевірки товару, або після виконання робіт. Є всі необхідні документи, сертифікати та гарантії.

наш телефон: (073) 043-67-52
yurij78
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17 вересня 2020, 09:01
Репутация: 0

Повернутись до Отопление, Газ, ВиКзагрузка...