landrijko - людина не адекват

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення Orion111 » 16 травня 2014, 08:54

Шановні модератори прошу вашої допомоги. Я виставав тему про пошук роботи. Та користувач під ніком landrijko почав мені в ній флудити. З репутації бачу, що я не один такий, і флудить він без причинно не лише у мене в темі. Я поставив йому за це мінус в репутацію. На що він мені почав хамити (відгук в репутації:"нудний ботан"). Ось, будь ласка, переписка. Розсудіть, будь ласка.
Прошу видалити мені не заслужений мінус з репутації.

Orion111 написав:
landrijko написав:
irucyk написав:пропонуємо роботу за кондоном 099-0569284

інтім?

А що ти шукаєш саме таку роботу? То створи свою власну тему, а в мене прошу не флудити.
P.S. Перед тим, як писати, вивчи правильний орфографічний правопис даного слова.

landrijko написав:Ти хоч глянь що написано! Пропонують роботу за кондомом??? Які думки в голову мають лізти? Причому тут флуд? Чого зразу мінусами розкидатись?
П.С.Перед тим як тикати на помилки в словах, спочатку повиправляй свої в темі!

Orion111 написав:Ну ти, як я бачу, розбираєшся багато в чому. Не одному мені в темі "поради" роздаєш, та нічого по суті. Я шукаю роботу, і виставив, яку саме. А ти щось по суті мені зміг(ла) запропонувати? - Як бачимо - ні. Тож, прошу, надалі свої думки тримай при собі. Ця переписка абсурдна і безрезультатна. Лишень тему бруднить, тому прошу писати лише по суті. Дякую за розуміння.

landrijko написав:Мля, які поради? Якась irucyk зробила опечатку в твоїй, я приколовся з неї, не думав, що це так образить тонку натуру......А чого так бризкати жовчю і мінуси ствити? ХЗ. Злі якісь люди...
Orion111
 
Повідомлень: 86
З нами з: 26 грудня 2011, 21:44
Репутация: 7

Повідомлення landrijko » 22 листопада 2014, 18:53

Orion111 написав:
landrijko написав:
irucyk написав:пропонуємо роботу за кондоном 099-0569284

інтім?

А що ти шукаєш саме таку роботу? То створи свою власну тему, а в мене прошу не флудити.
P.S. Перед тим, як писати, вивчи правильний орфографічний правопис даного слова.

landrijko написав:Ти хоч глянь що написано! Пропонують роботу за кондомом??? Які думки в голову мають лізти? Причому тут флуд? Чого зразу мінусами розкидатись?
П.С.Перед тим як тикати на помилки в словах, спочатку повиправляй свої в темі!

Orion111 написав:Ну ти, як я бачу, розбираєшся багато в чому. Не одному мені в темі "поради" роздаєш, та нічого по суті. Я шукаю роботу, і виставив, яку саме. А ти щось по суті мені зміг(ла) запропонувати? - Як бачимо - ні. Тож, прошу, надалі свої думки тримай при собі. Ця переписка абсурдна і безрезультатна. Лишень тему бруднить, тому прошу писати лише по суті. Дякую за розуміння.

landrijko написав:Мля, які поради? Якась irucyk зробила опечатку в твоїй, я приколовся з неї, не думав, що це так образить тонку натуру......А чого так бризкати жовчю і мінуси ствити? ХЗ. Злі якісь люди...
[/quote]
Пояснив чуваку про опечатку в "пропонуємо роботу за КОНДОМОМ 099-0569284" і приколовся з автора такого оголошення (ПРО РОБОТУ ЗА КОНДОМОМ!.), то він дупля не ріже тільки мінусами розкидається!Ще й тут нажалувався, як дитятко...
landrijko
 
Повідомлень: 340
З нами з: 04 березня 2009, 19:16
Звідки: 09791010шість5, Північний
Репутация: 100

Повернутись до Отзывы