Kashtanka

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення Quizja » 01 червня 2012, 23:03

Может кто-то знает такого персонажа с ником Kashtanka??? Нужны пароли, явки, телефоны, адреса. Те которые здесь мелькали или у меня есть не отвечают. Чел как баба себя ведет.Трубку не берет. телефоны выключает.
Quizja
 
Повідомлень: 127
З нами з: 01 грудня 2008, 21:35
Репутация: 16

Повідомлення drunaya » 02 червня 2012, 01:50

Quizja написав:Может кто-то знает такого персонажа с ником Kashtanka??? Нужны пароли, явки, телефоны, адреса. Те которые здесь мелькали или у меня есть не отвечают. Чел как баба себя ведет.Трубку не берет. телефоны выключает.

що взяв щось поремонтувати і не відає?
drunaya
 
Повідомлень: 6835
З нами з: 17 листопада 2009, 18:55
Репутация: 342

Повідомлення smartu » 03 червня 2012, 23:11

drunaya написав:
Quizja написав:Может кто-то знает такого персонажа с ником Kashtanka??? Нужны пароли, явки, телефоны, адреса. Те которые здесь мелькали или у меня есть не отвечают. Чел как баба себя ведет.Трубку не берет. телефоны выключает.

що взяв щось поремонтувати і не відає?


Пробив його ip адресу: кожен раз коли він заходив ір різний, якщо потрібно можу скинути лог ір адрес можливо щось вдастя дізнатись.
smartu
 
Повідомлень: 738
З нами з: 17 січня 2010, 11:31
Звідки: Рівне
Репутация: 67

Повідомлення Quizja » 11 червня 2012, 17:59

smartu написав:
drunaya написав:
Quizja написав:Может кто-то знает такого персонажа с ником Kashtanka??? Нужны пароли, явки, телефоны, адреса. Те которые здесь мелькали или у меня есть не отвечают. Чел как баба себя ведет.Трубку не берет. телефоны выключает.

що взяв щось поремонтувати і не відає?


Пробив його ip адресу: кожен раз коли він заходив ір різний, якщо потрібно можу скинути лог ір адрес можливо щось вдастя дізнатись.


Поки що знайшов, і телефони і явки і паролі, і явки до братів -сестер-коханих... І паспортні дані. :) Поки що дав відстрочку до 15,06,2012. Клявся-боживсящо все буде ок.
Quizja
 
Повідомлень: 127
З нами з: 01 грудня 2008, 21:35
Репутация: 16

Повернутись до Отзывы



cron