Чи всі ріелтори обманюють..?

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення Lanochka77777 » 30 жовтня 2013, 20:43

Хочу написати відгук про співпрацю з людиною Andjey який виступає посередником в квартирному питанні. Звернулась до нього з питанням зйому житла для студента, погодився допомогти, запропонував варіант і домовились зустрітись на вечір середи, тобто сьогодні. За 15 хв. до зустрічі зателефонував і попросив під"їхати на 20хв пізніше. Через 20 хв, людина, яка проїхала для цього 70км, перетелефонувала і у відповідь почули - житло знято.
Треба зазначити , що звідки людина, яка збиралась знімати це житло пан Andjey був проінформований.
Я розумію гонитву за власною вигодою, але з таким зустрічаюсь вперше, бажаю цій людині таких ситуацій, які він створює для інших, щоб на шляху траплялось побільше брехунів.
А тих, хто змушений співпрацювати з посередниками застерігаю не майте справи з Andjey - це даремна трата вашого часу. Є інші більш достойні люди, які дійсно порадять і допоможуть.
А модераторів прошу звернути увагу-жодна з відкритих тем тем Andjey - не є актуальною пропозицією.
Остерігайтесь!
Lanochka77777
 
Повідомлень: 109
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 87

Повідомлення ALENKADONA » 10 грудня 2014, 17:53

знаю дуже класну та відповідальну ріелторшу.При потребі до ней завжди біжу.Теж було багато негативу з іншими ріелторами...
ALENKADONA
 
Повідомлень: 119
З нами з: 28 вересня 2013, 21:20
Репутация: 2

Повернутись до Отзывы