Павлуш-не повертає телефон,який взяв ремонтувати

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення olga222 » 05 лютого 2015, 14:24

Приблизно 2 місяці назад я віддала телефон HTC Desire V Вадимові (Павлуш) для заміни сенсора.При цьому він попросив ще й 150 грн авансу за ремонт.Через деякий час Вадим повідомив мене,що телефон вже не вмикається і ремонту він не підлягає(а якщо хтось і візьметься його ремонтувати,то це буде дуже дорого коштувати),також запропонував свою допомогу у реалізації цього телефона,оскільки,як він сказав,має якусь "точку" з продажу б/у телефонів.Я погодилась і чекала близько місяця,щоб він продався.Але оскільки мене не влаштовувала ціна продажу, я вирішила забрати телефон. І тут почалось...Дзвонила я приблизно двічі на тиждень і кожного разу Вадим казав,що він не в місті,але буде через 2-3дні і віддасть телефон.Чому я сама не могла забрати телефон на тій його "точці"(де,як він розповідав, сидить якийсь хлопчина), він нормально пояснити не міг.Потім,просто перестав відповідати на дзвінки .На повідомлення у Барахолці відповідав, знову ж таки, те ж саме,що не в місті,що не може подзвонити,бо телефон його вкрали (при цьому сім-карту ті ворюги,виходить,що не витягнули з телефону,бо номер був не поза зоною:) А ще у цей самий час розміщує нову тему з тим же своїм номером телефону viewtopic.php?f=51&p=2975994#p2975994 і зустрічається з потенційним покупцем, а мене запевняє, що не в місті.На даний момент Вадим не відповідає ні на мої дзвінки, ні на прочитані повідомлення.
olga222
 
Повідомлень: 40
З нами з: 30 серпня 2012, 17:16
Репутация: 2

Повідомлення olga222 » 05 березня 2015, 11:46

03.03.15 Вадим віддав мені за телефон гроші...430грн.Тему закриваю...
olga222
 
Повідомлень: 40
З нами з: 30 серпня 2012, 17:16
Репутация: 2

Повернутись до Отзывы