людина високоїї думки Vadimischeodin

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення konoplew » 24 лютого 2015, 01:54

і так начинаю с такої теми на днях виложилось на продажу ось viewtopic.php?f=28&t=804962
і ця людиина давай там свої 5 копійок сунуть в ролі адміна мол в мене нетак опис та й ішні подібні речі з описом свого остроумія .В низу в темі одписав шо тіки все по привату а то можу мінуснути а він або на зло або хотів показать себе який чемний користувач форума буцімто тільки він один правила читав а отальні ні чи як зрозуміть .Якщо подивитись на різних користувачів форума то теж примірно теми сосдані що і в мене і багато таких зустрчається але ніхто нікому ніколи не пише що в тебе не все описано якщо людина зацікавиться то в любому випадку знайде контакт як його собі приобрести а всі такі оголошення має рішать АДМІН .І в такому випадку я поставив мінус користувачеві попередивши звичайно на що в відповідь він і мені потавив сам начав в темі качать своє велике Я виходячи с того що йому положено давать оцінку оголошення я ж до нього неліз в теми і не філосовствував якщо мене зацікавила та чи інша річ пишу в пп за контактом буд яким і патання рішається вот таке получилось а ви шановні користувачі барахолки оцініть хто прав а хто ні може і я неправ
konoplew
 
Повідомлень: 473
З нами з: 02 червня 2012, 18:21
Репутация: 31

Повернутись до Отзывы