УВАГА. ШАХРАЇ. Султан Сулейман вязка.

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення mamont2211 » 29 березня 2015, 18:04

Люди, будьте пильні! За цим посиланням пропонують "якісну" вязку із ШИКАРНИМ котом! НАСПРАВДІ ВСЕ НАВПАКИ! НЕ ризикуйте здоров'ям свого улюбленця та власними нервами та часом! Вибір за вами, але уважно дивіться на фото і ЗВІРЯЙТЕ ІЗ ОРИГІНАЛОМ (чого, нажаль, не зробили ми)!.
Мова про Султана Сулеймана. кошачий Гарем.

viewtopic.php?f=165&t=680575

Із власного досвіду (може кому знадобиться). На початку лютого ми відвезли свою кішку до цього "красеня" (ну, фотопобачили...). Домовилися про умови (250 грн. віддали та ще й пакет їжі), обговорили повернення коштів, сплачених авансом, за умови якщо кішка не завагітніє.
У фіналі: кошка на третій день як повернулася - захворіла. Лікування стало ледь не у 900 грн., рвала тиждень, майже не їла.
Через 8 тижній по "гулькам" - жодних ознак вагітності. Ми не досвідчені, думали - одне кошеня в неї чи просто так треба...
Сьогодні кішка почала "мурчати"! Все стало на свої місця - не завагітніла, буває. Телефоную пані Лілі, кажу так і так - не вагітна, поверніть мої 250 грн. Вона відмовила, та ще й скандал вчинила, звинутила нас ледь не в приховуванні викидишу! Після нервових розмов і претензій, стала згадана пані розповідати і про "гостинні" гроші (мол, вони три дні тримали мою тварину в себе), хоча це не обговорювалося першопочатково, і про загрози здоров'ю її коту від моєї кішки (тут я нічого не зрозумів), і, в решті решт відмовила.
Бог із тими грошима, не збіднію я від 250 грн, (сумарно витратили на гульки та лікування понад 1200 грн.) справа у ПРИНЦИПІ та сумлінні! Я грошу назад не беру, так і буде.
Але вас усіх хочу зазтерегти - не майте справ із шахраями!
mamont2211
 
Повідомлень: 30
З нами з: 14 червня 2010, 21:20
Репутация: 2

Повідомлення vladimir555 » 02 квітня 2015, 13:37

Не можу з Вами погодитись. Неодноразово вязали свою кішечку з Сулейманом. Ніколи жодних проблем не виникало! Киця задоволена кавалером, а ми кошенятами, вони були дуже гарні. Ще й до всього господарі котика допомагали збути кошенят за дуже в гідною для нас ціною, за що ми теж дуже вдячні. З власного досвіду можемо запевнити госодарі котика порядні люди, а сулейман здоровий та дуже гарний котик!.
vladimir555
 
Повідомлень: 113
З нами з: 13 березня 2011, 14:56
Репутация: 15

Повідомлення mnbvc » 02 квітня 2015, 18:02

Вже сюди добралися!!Скільки гнилі в людини, смішно вона вас ця гниль нерозїдає?=)
Прошу всіх небайдужих захистити імя мого котика і вліпити мінус в репутацію цієї неадекватної людини.
Почитайте будь-ласка тему, передзвоніть розкажу ситуацію.0687686229
mnbvc
 
Повідомлень: 777
З нами з: 20 жовтня 2013, 07:24
Репутация: 11

Повідомлення CSI2200 » 02 квітня 2015, 18:13

.!
Востаннє редагувалось CSI2200 в 25 квітня 2015, 19:38, всього редагувалось 1 раз.
CSI2200
 
Повідомлень: 47
З нами з: 28 лютого 2012, 23:01
Репутация: 13

Повідомлення mnbvc » 02 квітня 2015, 18:26

CSI2200 написав:пару раз водили кицьку до сулеймана- про перше кіт реально той(і вживу ще краще ніж на фото),по друге котенята суперові були- в нас їх просто випрошували на віддачу! і ще вперше кицька до нього попала- то ми три рази водили(невагітняла), і нічого хозяйка неказала проти ми нічого недоплачували(хоча якщо чесно мені вже самому було неудобно). і скажу більше-кицька внас іще та штучка(може нагадити де попало і по малому і по великому) якщо щось непоїї- то від хазяки сулеймана ніяких жалоб я нечув! я за справедливість! +++ Лілі та котику Сулейману!.


Дякую і вам за підтримку, кіт зараз ще гарніший став, дуже гарна шубка.
Завджи раді приймати порядних людей з кішечками, любу ситуацію можна вирішити і бути людьми.
Всі адекватні люди які в нас вязали кішечьок задоволені ніяких притензій.
А гадити людину легше всього.
Дякую за підтримку.CSI2200
mnbvc
 
Повідомлень: 777
З нами з: 20 жовтня 2013, 07:24
Репутация: 11

Повідомлення mnbvc » 06 квітня 2015, 12:17

Шановне панство, почитайте будь-ласка вся інформація про неадекватну людину написана в темі вязка, яку любязно скинув цей "пан"=)
Повторюватися небуду.Кішка попередньо було сказано, що привита, як оказується шановний пан вирішив її привити після вязки з котиком.Попередньо давши кішці перед вязкою за 2-а місяці таблетки щоб не гуляла( які доречі дійсні пів року---він сам напевно про це незнав) нас про це непопередивши.Нам це він повідомив по телефону після требувань повернути кошти за вязку.Як стали виясняти причину.Кішка захворіла після вязки через місяць.Поясніть будь-ласка Панові що принести інфекцію в квартиру можна на взуті, вам про це скаже кожен ветеренар, при тому, що кішка небула привита, як вияснилося.Котик той що на фото, тут шановний "пан" обманює, здоровий, привитий, перевірити вакцини і проглистовку можна в ветеренарному паспорті.Тому за здоровя котика я відповідаю, а за свою своїх домашніх улюбленців кожен відповідає сам, чи не так?
Пропонувалося незважаючи на розказане про антибіотики та вакцину, "панові" привести кішку щераз.Хоча вони гуляти три дні, гарно і котята невіийшли з вени "пана".Або повернути більшу половину суми 150гр.Решта взята за перебування кішки, харчування, догляд, прибирання.Я ж не буду тут жалітися розказувати де і що вона подерла в квартирі, чи чашку яку розбила, чи мені було приємно фекалії за нею прибирати?Тому важаю, що прозиції були адекватні вирішення ситуації, наскільки я знаю інші заводчіки котів----ВЗАГАЛІ НЕПОВЕРТАЮТЬ ЗА ВЯЗКУ.Пропонувалося три варіанта, на які "пан" нагло почав погрожувати.Можна будь-ласка перечень ваших космічних цін на ліки 1200гр?Що саме ви лікували?Коли вакцина коштує 100гр, а банальні антибіотики курс максимум від 50-100гр?.Мені просто цікаво?.
Після цього "пан" так як пообіцяв по телефону написав обман, щоб помститися нам.
Розумні та адекватні люди зрозуміють.
Пропоную " панові" завести свого кота і розказувати, що робити і як вязати.
А інших ЗАВОДЧИКІВ ПОПЕРЕДЖАЮ НЕЗВЯЗУВАТИСЯ з власником цієї киці, щоб небуло обсирання і ваших котиків.
mnbvc
 
Повідомлень: 777
З нами з: 20 жовтня 2013, 07:24
Репутация: 11

Повернутись до Отзывы



cron