Кішка потребує терміново допомоги.

Покупка, продажа кошек

Повідомлення lenok » 05 листопада 2017, 01:47

Красуня Донателла Кацівна була врятована нами від сімейки пиятик,котрі не давали ій належного догляду та турботи.Вона була шалена,кидалась і дряпалась.Але моя любов.мої лагідні слова заспокоїли її агресію--тепер я для неї справжній друг.вона поважає мене та постійно ходить за мною як песик.На жаль вона уже старенька,приблизно років 12.може й більше.зараз у неї проблема-гулька біля соска.величиною з аличу.раніше вона з задоволенням давала гладити її по животику,сьогодні ж майже не рухається,з"їла лише одну курячу голову(а зазвичай ій і п"ять мало,вона прямо мліла від тих голів)Сьогодні вона майже постійно спить,коли намагаюсь доторкнутись до боку або лапку зачеплю--шипить та образливо м"явкає.Допоможіть знайти лікаря.який зможе видалити цю гульку(бо думаю що її все ж таки треба видаляти).Єдина проблема--я не можу заплатити надто дорого за таку операцію,бо живемо не надто заможно,а ще маю маму-інваліда,на яку теж кошти треба постійно.
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13
Репутация: 129

Повідомлення lenok » 30 січня 2018, 22:44

Дякую усім-ніхто не допоміг...А вона все ще жива,і все ще сподівається на допомогу..
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13
Репутация: 129

Повернутись до Кошки