Допоможіть врятувати життя молодої мами!..

Взаимопомощь, добровольные пожертвования.
Развернутая информация, прямые контакты организаторов по сбору помощи - указывать обязательно.
Форум взаимопомощи на spua.org

Повідомлення Dimon4ick » 18 лютого 2015, 13:48

Доброго дня, Мене звати Тетяна.Я мешканка міста Рівне.

Благаю про допомогу!.......!В мене є подруга якій 28 років.Проживає теж в місті Рівне.Молода мама.Має 2х річну донечку.Вчителька англійської мови.Дуже весела та життєрадісна дівчина.
Проявіть доброту і допоможіть врятувати життя молодої мами - моїй подрузі Марині Сомюк ....!
Зображення
Зображення
Лихо сталось дуже несподівано15.12.2014 вона просто не прокинулась зранку.
Зараз Маринка перебуває в комі на Мірющенка.Вже 2й місяць.Щодня їй потрібно близько 2000 гривень.Наші лікарі розводять руками.Щоб поставити її на ноги потрібне лікування в Польщі на яке треба назбирати більше 200 тисяч гривень.
Не будьте байдужими!.. Навіть 10-20 гривень - ціна пачки цигарок чи шоколадки - обов'язково врятують життя молодої мами.

Це так просто зайти на сайт приват банку і перекинути декілька гривень нужденному!...!
Номер рахунку Приватбанку її чоловіка: 4149 4377 1413 7559 (Сомюк Юрій Григорович).
Його сторінка вконтакті:http://vk.com/id56762871, номер телефону:097-908-25-53

Юра дуже добра людина, але як мужчині йому дуже соромно просити в когось допомогу.Та я знаю що родина небагата і для нього це величезні гроші.Тому прошу розповсюдити цю інформацію на вашому сайті і через знайомих.
Dimon4ick
 
Повідомлень: 134
З нами з: 12 березня 2010, 16:11
Звідки: Ровно
Репутация: 2

Повідомлення kreativchik » 19 квітня 2015, 14:42

Скинула трошки грошиків. Нехай Господь береже Вашу подругу та її родину.
kreativchik
 
Повідомлень: 54
З нами з: 20 вересня 2014, 22:16
Звідки: Рівне, Чайка
Репутация: 2

Повернутись до Благотворительность