Дитинка з мамою врятованна лишився борг

Взаимопомощь, добровольные пожертвования.
Развернутая информация, прямые контакты организаторов по сбору помощи - указывать обязательно.
Форум взаимопомощи на spua.org

Повідомлення Baginya » 28 лютого 2016, 10:12

Моя подружка щойно мені розказала погану новину наша форумчанка (gorshchuk)
Пишу від її імені
Наша невістка Жанна Державіна-Бойко знаходиться на терміні 6 місяців вагітності. Вона з чоловіком чекають першу дитинку. У Жанни виявили тяжку форму гепатозу, яка загрожує життю як самої мами, так і дитинки. Зараз Жанна знаходиться у Ізраїлі на лікуванні. Лікарі кажуть, що захворювання несумісне для життя дитини, але намагаютсья зробити все можливе, щоб зберегти життя Жанни та її дитинки, яка також дуже слабка. Оновлення інформації: Після призначеного лікування (яке було неможливе в Україні), стан Жанни частково стабілізувався, хоча лікарі не дозволяють повернення додому, оскільки транспортування в даний час небезпечне для її життя. Після обстеження дитинки, лікарі підтверджують, що це тільки по Божій милості стан дитинки трошки стабілізувався і є надія зберегти її життя. Жанна змушена залишатися в Ізраїлі до народження дитинки. Лікарі намагаються `протримати` вагітність якомога довше заради дитинки, в той же час продовжуючи лікувати Жанну. В будь-якому випадку, це дуже великий фінансовий тягар для сім`ї. Дуже дякуємо за пожертви. Нехай Господь вас рясно благословить! Для допомоги Жанні в Україні: Номер карти Приват Банк 5168 7572 4199 8774 ,
Родина Жанни дуже потребують вашої щирої підтримки, а також молитов. Дуже дякуємо усім, хто не байдужий.
https://www.gofundme.com/d6ft3j84
http://lifecchurch.org/save-zhanna-and-her-baby/
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось Baginya в 06 травня 2016, 12:18, всього редагувалось 1 раз.
Baginya
 
Повідомлень: 211
З нами з: 07 березня 2012, 15:22
Звідки: Рівне 0680024714 я Оксана
Репутация: 4

Повідомлення Baginya » 10 березня 2016, 22:54

ЗображенняЗображення
Baginya
 
Повідомлень: 211
З нами з: 07 березня 2012, 15:22
Звідки: Рівне 0680024714 я Оксана
Репутация: 4

Повідомлення Baginya » 29 березня 2016, 18:28

5 березня, на терміні 35 тижнів, Жанна народила дівчинку Аню вагою 1 кг 950 г. Дитинка знаходиться у реанімаційному відділенні.
З останньої інформації ми дізналися, що новонароджена дитинка змушена деякий час знаходитися у неонатальній реанімації. Вона є слабкою і не може сама ковтати. Стан здоров`я Жанни також потребує продовження лікування.
Як мама, так і дитинка змушені залишатися у Ізраїлі іще деякий час, поки вони зможуть повернутися додому. Це потребує багато фінансових витрат.
Під час перебування Жанни у госпіталі медичні працівники неодноразово зазначали, що це явне Боже втручання у процесі лікування, що при такому тяжкому стані мами дитинка змогла розвиватися і народитися у такий термін, що дає повну надію на благополучне покращення стану здоров`я та розвитку.
Сім`я Жанни вдячна Богові і вам за вашу фінансову і молитовну підтримку!
Baginya
 
Повідомлень: 211
З нами з: 07 березня 2012, 15:22
Звідки: Рівне 0680024714 я Оксана
Репутация: 4

Повідомлення Baginya » 11 травня 2016, 13:34

Анютта росте вже важить 3кг ще потрібні кошти на обстеження. щоб зробити документи на виїзд ще Жанна потребує дообстеження і лікування залишились колосальні борги за реанімацію маленької ніяк не можуть вирватись з цього боргу адже вже пішло 1.5млн. гривень мозги пухнуть від таких коштів і боргів не дай Бог нікому витрачати такі гроші на лікування Дякую мої дорогі за будь -яку допомогу .Рясних Вам Божих благословінь і нехай усіх Вас береже БОГ від усякого лиха!.!


Останній раз піднімалось Baginya на 11 травня 2016, 13:34.
Baginya
 
Повідомлень: 211
З нами з: 07 березня 2012, 15:22
Звідки: Рівне 0680024714 я Оксана
Репутация: 4

Повернутись до Благотворительность