допоможіть у дівчинки пухлина головного мозку

Взаимопомощь, добровольные пожертвования.
Развернутая информация, прямые контакты организаторов по сбору помощи - указывать обязательно.
Форум взаимопомощи на spua.org

Повідомлення хелена111 » 27 травня 2017, 20:27

Дуже прошу всіх хто в змозі допомогти дівчинці боротися з важкою хворобою!.

Перед Новим роком донька двоюрідної сестри мого чоловіка потрапила в лікарню через різке погіршення зору. Нажаль під час обстеження маленькій Насті якій всього 6р поставили діагноз "Гліобластома стовбурових відділів головного мозку з дифузним характером росту"
Батьки дівчинки у відчаї, лікування яке призначили в нас в Україні їй не допомагає. Перший курс хімії дівчинка переносить дуже важко, на 13й день хіміотерапію відмінили. Настя просто згасає на очах, зараз вона не ходить сама, сидіти теж їй важко, майже не розмовляє.
Нещодавно рідні відправили документи з діагнозом Насті в Ізраїльську клініку і мають надію що що потрібну суму небайдужі люди зможуть допомогти їм зібрати адже крім маленького будиночку в селі з майна у них більше нічого немає а на перший курс лікування потрібно 37000 євро. І це не враховуючи проживання, переліт, їжу.
Батьки просять допомогти хто чим може, хто грошима а хто порадою, можливо хтось стикався з такою хворобою і успішно пройшов курс лікування.
Нажаль ситуація така що обоє батьків неможуть зараз працювати бо мама з Настью в лікарні а тато мусить бути в дома з меншою дитиною яка ще неходить в садочок, тому будь які кошти їм зараз зайвими не будуть


координати тата: Абрамчук Сергій, ном моб 0986255868, номер картки на яку можна перекинути гроші 4149499648111977

18лютого нарешті опублікували історію Насті на сайті 1+1 . Дописатися до них було нереально важко бо їхня пошта завжди була переповнена але нам дали шанс, і тому щоб все це не було марним дуже прошу розповсюдити в соціальних мережах цю інформацію https://tsn.ua/dopo*moga/terminovoyi-dopomogi-potrebuye-nastya-882394.html зірочку в слові "допомога" стерти.


Дякую всім хто допомагає і не обходить стороною
В суботу про нашу Настюшу розказували на 1+1 , можна переглянути тут з 30хв http://liveam.tv/novosti-tsn-08-04-2017.html
Скільки всього це дитя перенесло і скільки їй ще доведеться перенести тих мук.
Дивилася вчора на неї і не впізнавала геть зовсім, просто не та дитина. Раніше хоч говорила а тепер мовчить і лише зрідка може шось сказати .
це Настя ще до того як попала в лікарню


Останній раз піднімалось хелена111 на 27 травня 2017, 20:27.
хелена111
 
Повідомлень: 150
З нами з: 28 грудня 2015, 18:46
Репутация: 2

Повернутись до Благотворительностьзагрузка...