Продам монітор та сканер

Частные объявления о купле/продаже компьютеров, комплектующих, периферии, расходных материалов.

Повідомлення Sasha77786 » 14 грудня 2017, 11:57

Змушена написати в оголошенні всім хто сюди зайде! В продажі був принтер, одна людина захотіла його купити, я попередила, що не був довго у використанні, тому про геть усі недоліки я не знаю, так як не розуміюсь у комп*ютерній техніці. Максимум, що я могла перевірити, це включити в резетку, все. При покупці, людина навіть не відкрила пакет і не подивилась, що мене здивувало. Пройшло два дні, отримала повідомлення, що шось там не працює і це тягне не на 400 грн, а на 100. Я відписала, що я попереджувала про те, що не знаю , в якому стані і треба було відразу домовитись про те, що в той же вечір буде все оглянуто, якщо щось не так, тоді повернути, а не протримати два дні, бо він дуже зайнята людина і хоче це все обговорити, тобто щоб я повернула кошти. Я об*яснила, що за два дні він міг , що хоч з ним зробити і поміняти, так не робиться. Мужчина не розуміючи стояв на своєму, постійні дзвінки і останній дзвінок був дуже у негарній формі до мене. Тому, хто захоче купити, я відразу попереджую, щоб не було ніяких неприємностей, мені проблем не треба, або перевіряєте відразу, або будемо домовлятись. І раджу з клієнтом підписаним, можливо поки що "jmy" бути обережним!. Таке у мене вперше! Як виявляється він скуповує і перепродає! А мені сказав, що "малому хоче найдешевше взяти" - обманщик!
Монітор LG Flatron F700P - 200 грн
Сканер Mustek 1248UB - 300 грн
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось Sasha77786 в 07 грудня 2017, 16:50, всього редагувалось 3 разів.

Останній раз піднімалось Sasha77786 на 14 грудня 2017, 11:57.
Sasha77786

Повернутись до Железо

загрузка...