Куплю ЗАЗ або Москвич аби їздив (Тільки Рівне та район)

Легковые, пассажирские автомобили, грузопассажиры.
Только продажа/покупка авто на ходу.

Повідомлення AkitoInu » 24 квітня 2018, 20:56

Куплю ЗАЗ 968 або Москвич за мінімальною ціною. Авто потрібне НЕНАДОВГО, але ТЕРМІНОВО тому авто в хорошому стані брати нема смислу: потрібен просто "піджопник" аби возив на роботу через жахливий доїзд маршруткою та нестабільний графік роботи. Так як авто потрібно терміново, Стан НІЯКОГО значення не має за виключенням одного: авто повинно їздити САМЕ і все:)) Прекрасно розумію, ЩО можна очікувати за мінімальний прайс, тому нічого крім ходового стану не смутить.
Так що якщо комусь потрібно позбутися старенького автомобіля на ходу і є бажання здати його в чермет - не поспішайте: можливо комусь воно ще потрібно і може послужити, а на лом завжди встигнете здати.

ПС: прохання жартівникам, "порадникам" та "гумористам" не турбувати. Дякую за розуміння.

Ще раз для тих хто не поняв, відповідаю зарання на найпопулярніші питання:
1. ТАК, я знаю і розумію що таке авто по ціні лому
2. ТАК, у мене немає часу та грошей купити тачку на "євробляхах", інакше авто в ТАКОМУ стані не розглядав би.
3. НІ, чекати і збирати гроші нема смислу, бо через кілька місяців їду за кордон. Тому і нема смислу брати хороше авто: нема змоги особливо тратитись, та й потім не матиму часу продавати. А так - здав в лом і не шкода.

Тел. 096 261 42 61. ТІЛЬКИ ДЗВОНИТИ: на повідомлення не відповідаю, так як не маю доступу до інтернету вдома. Всі питання і пропозиції лише за телефоном. Розгляну будь-які, але лише серйозні варіанти.
AkitoInu
 
Повідомлень: 7
З нами з: 14 березня 2012, 19:53
Репутация: 0

Повернутись до Автомобили