Системний блок на базі i7 3770 / 8 GB / SSD 128 + 2 TB

Рабочие компьютеры, пригодные для эксплуатации. Системные блоки (полный комплект). Системный блок + монитор.

Повідомлення colleman » 05 січня 2017, 13:16

Продаю потужний, брендовий системний блок на базі Intel core i7 3770 - Acer Aspire M3985. Максимально тихий та швидкий.

ПК в ідеальному технічному та візуальному стані. Привезений з Німеччини, куплений у німця з рук, тобто у першого власника, в Україні використовувався лише для тестування та перевірки на працездатність. Не ремонтувався, не паявся і т.д. Був повністю очищений від пилу, замінена термопаста на процессор.
Протестований різними стресс тестами та програмами. Можу провести будь-які додаткові тести у вашій присутності (по м. Рівне), або ж зняти відео тестів.

Завдяки потужному процессору, SSD, та 8 GB оперативної памяті ідеально підійде для роботи та виконання будь-яких завдань!

Якщо поставити круту відяшку то потягне любі сучасні ігри на будь-яких налаштуваннях.

Детально:
Проц. - i7-3770 3.40 GHz (3.90 GHz Turbo Boost).
Мат. плата - aspire M3985 (чіпсет intel B75)
Оперативна память - 8 GB (2x4 GB)
SSD - SanDisk 128GB 2.5" SATAIII MLC (SDSSDP-128G-G25)
HDD - Western Digital 2 TB (WD20EARS)
Відеокарта - geforce GT 630 2 GB або Intel HD Graphics 4000

Детальніше дивіться в інтернеті, зокрема тут http://hard.***.com.ua/acer_aspire_m3985_dt_sjqme_011/p233728/#tab=all
Там все те ж саме тільки без SSD, без відеокарти, та HDD на 1 TB, а не на 2 TB як у мене.

Розгляну можливіть продажу без SSD/HDD.

Також можу запропонувати монітор Belinea 1970 S1 [19" LCD] 800 грн. Із особливостей хочу відмітити функцію регулювання по висоті та функцію повороту.
Детально тут http://zoom.cnews.ru/goods_card/item/38426/belinea-1970-s1
В хорошому стані, але є один битий піксель, фото надам при потребі.
Разом з монітором буде дешевше!.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Останній раз піднімалось colleman на 05 січня 2017, 13:16.
colleman
 
Повідомлень: 474
З нами з: 02 серпня 2010, 15:46
Репутация: 18

Повернутись до ПК в сборе



cron