Куплю и продам любую технику Б/У

Мониторы, принтеры, сканеры, МФУ, UPS, клавиатуры, мыши. Куплю/продам.

Повідомлення viportal » 23 червня 2009, 16:43

Наша клиентская база растет и у меня появилась мысль.
У вас есть товар б/у, который Вы хотите продать. У нас есть клиентская база.
Мы производим рассылку. Мы формируем прайс по б/у технике.
Дальше
Вы присылаете мне предложение на бланке определенного формата, который я вам предворительно вышлю.
Вы туда вносите информацию о себе, контакты, время дозвона и др, информацию по б/у товару, который Вам нужен или продается Вами (это может быть прайс от 1 до сколько угодно позиций). В ответ на принятую от Вас информацию Мы высылаем ответ с подтверждением заявки, условиями, нашей комиссией, а также, исходящий регистрационный номер Вашей заявки, который понадобится позже и Вы его храните. Прайс по БУ будет формироваться в понедельник и Четверг. Срок жизни Вашей заявки - 3-4дня, соответственно.

Если Ваша заявка остается актуальной и Вы хотите ее продлить, Вашей задачей является отправка нам в ЛС или на почтовый ящик до воскресения и среды: 1. номера Вашей заявки 2.номеров позиций, которые остаются актуальными (не проданные или не купленные еще товары или изменение цены,
например: "Заявка №523. 1(есть). 2(продан). 3(куплен). 4(цена 350грн) 5.(продан) 6.(есть) 7.(есть)" - это может быть к примеру системный блок из 7 комплектующих, которые вы продаете каждую отдельно и решили подать нам заявку на их продажу, состоящую из 7 позиций (1.проц 2.мать и т.д.)

Мы проводим сделку по купле/продаже. При совершении сделки товар можно будет принести нам, мы дождемся Вашего клиента. Если клиенту понравится товар, мы его продадим и отдадим Вам деньги. Если нет - мы вернем Вам товар. При осуществлении сделки будет указываться максимальный срок хранения у нас товара и стоимость его хранения в случае превышения максимального срока.

Так же, любой желающий может подписаться на рассылку по БУ, уценке и другим предложениям.

Из всех Ваших и не Ваших предложений мы формируем структурированный прайс-лист, который будет рассылаться по всей базе наших подписчиков - фирмах и физ.лицах.

Давайте обсудим эту идею и решим как сделать лучше.
Если Вы заинтересованы, можете начинать скидать мне запросы, я буду отвечать.
Запросы на покупку/продажу - в ЛС, обсуждение - здесь, в этой теме. Ждем реакции рынка

С уважением, менеджер проэкта VIPORTAL
Виталий Сергеевич
Приєднані файли
schema.jpg
Наше расположение, Чорновола 64/66
Аватар користувача
viportal
Бізнес
Бізнес
 
Повідомлень: 607
З нами з: 29 січня 2009, 22:35
Звідки: ул.Чорновола 10 (бутик №10 за ТЦ"Виктория") 0963758423
Репутация: 45

Повідомлення starikas » 24 червня 2009, 14:26

я взагалі то вважаю, ща найкраще для людини буде просто тупо викинути позиції товару і ціну його сюди - на ТОРГ, і коли нормальна ціна, то без питань продає його, без всяких зайвих посередників ;)
starikas
 
Повідомлень: 3551
З нами з: 31 жовтня 2008, 15:57
Звідки: ☎ (096)8о2-94-74 о93
Репутация: 232

Повідомлення viportal » 24 червня 2009, 15:34

Заперечення - бажання дізнатися більше. Лады.

Ми будемо проводити розсилку по клієнтській базі - це не тільки по території торгу, а по всій базі, по споживачах, які не сидять на цьому форумі. А ще прайс лист структурований, не потрібно довго ковирятися, дозвонюватися, залишати повідомлення в ЛС, чекати, варто лише зв'язатися з нами і ми самі вирішуємо задачу контакту з покупцем/продавцем. Ціна не набагато збільшиться, буквально на копійки, і ви від цього не отримаєте менше, ніж хочете, комісія буде виставлятися понад ціною в розмірі 5-10%, рідко більше, в залежності від різних можливих факторів впливу. Цей прайс відразу після появи у ньому позицій, буде розповсюджуватися не лише в Рівному, і точно серед споживачів будуть люди, які не знають, що таке Торг і не ведуть торги через інтернет(такі є, я їх знаю). Крім того, якщо знаходиться клієнт (ми завжди при вході нової заявки будемо перевіряти зустрічні пропозиції), вам не потрібно домовлятися з ним про зустріч-ми телефонуємо, залишаєте товар у нас, ми його віддаємо клієнту і ви забираєте свої гроші у зручний для вас час.

Слово зайвий тут дещо лишнє, особливо в площині розширеного контексту моєї пропозиції в порівнянні з граничною ефективністю отриманою від розміщення подібних пропозицій на цьому форумі, а збільшення ринку збуту(кількості контактів з Вашою пропозицією) сприяє прискоренню самого збуту, думаю це не потребує особливого роз'яснення.
Наступний...
Аватар користувача
viportal
Бізнес
Бізнес
 
Повідомлень: 607
З нами з: 29 січня 2009, 22:35
Звідки: ул.Чорновола 10 (бутик №10 за ТЦ"Виктория") 0963758423
Репутация: 45

Повідомлення starikas » 24 червня 2009, 15:52

viportal написав:
Слово зайвий тут дещо лишнє, особливо в площині розширеного контексту моєї пропозиції в порівнянні з граничною ефективністю отриманою від розміщення подібних пропозицій на цьому форумі, а збільшення ринку збуту(кількості контактів з Вашою пропозицією) сприяє прискоренню самого збуту, думаю це не потребує особливого роз'яснення.
Наступний...

Мені здається що у Вас - шановний, набагато менше зв"язків для збуту будь-якого товару, аніж реальні та перехресно-випадкові знайомства хоча б частини учасників ТОРГу, а звідси - все ж ефективніше мені здається викидати товар на торг, для особливо доскіпливих - разом із цим кидати іще цей товар і у Ваш прайс ;)
Я розумію Вас і вашу тему, просто висловлюю свою думку, сорі, може вона комусь не до вподоби ;)
З.Ы. Мене аж пробираэ страх - коли подумаю що в скорому часі третина чи половина товару ТОРГу зникне у напрямку, про котрий догадуються форумчани ;)
starikas
 
Повідомлень: 3551
З нами з: 31 жовтня 2008, 15:57
Звідки: ☎ (096)8о2-94-74 о93
Репутация: 232

Повідомлення viportal » 24 червня 2009, 16:39

Мене це не зупиняє, Ваша думка, шановний, також не створює перешкод, і якщо вона комусь не подобається, нехай з нею сам поспорить (для цього можна навіть нову тему створити або запустити новий форум:). Про висоти Ваших польотів над горами юзаного залізяччя та зв'язків з чорними дилерами-махінаторами, мутними перекупщиками, просунутими легендарними асами, я мрію, коли дивлюсь на зоряне небо з ілюмінатора підводної лодки, похмурі та металеві стіни якої зазвичай суттєво перешкоджають моїм намірам налагодити контакти з наземними постачальниками та покупцями беушного стафа, уціненого хлама та іншого стратегічно-важливого барахла. Шутка.

Розумієте, шановний, все змінюється, і ми поступово, навіть не завжди докладаючи особливих зусиль, розширюємо ринки збуту, обростаємо новими зв'язками, постачальниками, можливостями, асортиментом товарів та послуг, ідеями, досвідом, тьощо, і не збираємося на старті глушити двіжок прогреса через чиїсь можливі сумніви у наших потенційних, реальних та неймовірних можливостях.

Тому замість марної трати часу на ведення безглуздих дискусій та вираження скептичних поглядів, краще доведіть до нашого відома ідеї, які б забезпечили максимальну віддачу від Вашої з нами та нашої з Вами співпраці, за що і ми, і всі (і навіть ви самі собі) будемо Вам вдячні. Якщо у вас є барахлішко, можете інформацію про нього зливати нам, а те, як і кому ми його будемо задвігати, це уже, ізвінітє, сікрєт фірми. З часом схема реалізації буде налагоджена, розмір прайсу збільшиться, як і кількість бажаючих отримувати цей чудо-спам на своє мило. Розмірковуйте і обдумуйте мої пропозиції, не сильно напрягаючись, і давайте знати шо там, єслі шо
Аватар користувача
viportal
Бізнес
Бізнес
 
Повідомлень: 607
З нами з: 29 січня 2009, 22:35
Звідки: ул.Чорновола 10 (бутик №10 за ТЦ"Виктория") 0963758423
Репутация: 45

Повідомлення viportal » 24 червня 2009, 16:42

З.И. А торг жил, жив і будєт жить!
Аватар користувача
viportal
Бізнес
Бізнес
 
Повідомлень: 607
З нами з: 29 січня 2009, 22:35
Звідки: ул.Чорновола 10 (бутик №10 за ТЦ"Виктория") 0963758423
Репутация: 45

Повернутись до Периферия



cron