Консультації з грудного вигодовування. Виїзд та онлайн

Товары для детей и родителей

Повідомлення marinkorv » 08 березня 2013, 16:14

Надаю послуги консультанта по грудному вигодовуванню. Допомагаю мамам годувати малят грудьми вже більше року. Проходила навчання та одержала сертифікат Групи підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки». (Я єдиний консультант «Молочних рік» у Рівному.) Власний досвід ВГ - більше 2х років.
Надаю безкоштовні консультації телефоном та он-лайн.
Здійснюю виїзд додому чи в пологовий будинок.
ЗображенняЗображення
Допомагаю вирішити такі складнощі ГВ:
- Налагодження лактації у пологовому будинку та вдома.
- Недостача молочка, лактаційні кризи, відновлення лактації.
- Травми сосків, плоскі та втягнуті соски.
- Лактостази, мастити.
- Повернення зі змішаного та штучного вигодовування до грудного.
- Годування недоношених діток і діток з малою вагою.
- Є досвід роботи з двійнятками.
- Збереження лактації, якщо мама і маля перебувають окремо чи мама виходить на роботу.
- Введення прикорму та безпечне завершення ГВ.
- Семінари по ГВ для вагітних.
- Та ін.
Буду рада допомогти, адже годувати маля грудьми – справжнє жіноче щастя.
Свої запитання можете залишати в темі чи в пп.
Мій тел. (097)1530962 Марина. Телефонувати можна з 10 до 19-ї.
Востаннє редагувалось marinkorv в 08 лютого 2017, 18:22, всього редагувалось 3 разів.
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення shylya » 10 березня 2013, 20:32

Порадьте, будь ласка, що робити ... Намацала у себе над ореолою невеличку гульку приблизно 1см,мамолог сказав,що це лактостаз.Щоб його позбутися потрібно до і після годування масажувати,але пройшло вже близько місяця,а гулька не зникає.Я вже починаю нервувати...Можливо є ще якийсь спосіб цього позбутися?
shylya
 
Повідомлень: 91
З нами з: 19 березня 2012, 23:39
Звідки: Рівне "Істанбул"
Репутация: 9

Повідомлення marinkorv » 11 березня 2013, 13:09

shylya написав:Порадьте, будь ласка, що робити ... Намацала у себе над ореолою невеличку гульку приблизно 1см,мамолог сказав,що це лактостаз.Щоб його позбутися потрібно до і після годування масажувати,але пройшло вже близько місяця,а гулька не зникає.Я вже починаю нервувати...Можливо є ще якийсь спосіб цього позбутися?

Доброго дня. Скажіть ще будь ласка чи зникає ця гулька чи бодай зменшується після годування? Чи болить це ущільнення при годуванні, торканні і натисканні? Чи не підвищувалася у вас температура і чи немає почервонінь на груді? Я не впевнена, що це лактостаз, але не маючи достатньо інформації і не бачачи ситуацію власними очима, не можу давати остаточні поради. Зателефонуйте мені і ми детально обговоримо вашу ситуацію і обов"язково вирішимо як вам допомогти.
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення Леосана » 11 березня 2013, 15:57

Добрий день!

Доні уже 18 місяців, я хочу завершити процес годування груддю. Підкажіть як правильно це зробити. Дякую.
Леосана
 
Повідомлень: 360
З нами з: 08 квітня 2010, 13:23
Звідки: Рівне, Північний р-н
Репутация: 25

Повідомлення marinkorv » 13 березня 2013, 00:24

Леосана написав:Добрий день!

Доні уже 18 місяців, я хочу завершити процес годування груддю. Підкажіть як правильно це зробити. Дякую.

Добрий день. Перш за все хочу зазначити як не варто завершувати лактацію - приймаючи спеціальні препарати, чи "перев"язуватися". Ці методи мають дуже багато серйозних побічних наслідків і зокрема збільшують в подальшому ризик захворіти раком грудей. Також не найкращий варіант - залишити дитину (поїхати кудись) на час відлучення. Це спричинить чималу емоційну травму дитині. Завершувати грудне вигодовування потрібно поетапно, поступово забираючи по 1 годуванню. Детальше ви можете прочитати ось в цій статті http://breastfeeding.***org.ua/how/feed/bye-bye.html (треба стерти зірочки). Якщо у вас ще залишаться запитання, або потрібно буде підібрати індивідуальний план відлучення - телефонуйте. Буду рада допомогти!
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення Леосана » 13 березня 2013, 14:49

Я годую дитину як приходжу з роботи(біля 18 год.), на ніч і вночі практично не злазить з мене. Зараз я забираю 1 годування перед нічним. Я думаю як забрати нічні.
Препарати приймати я боюсь та й перев"язуватись не хочу.
Леосана
 
Повідомлень: 360
З нами з: 08 квітня 2010, 13:23
Звідки: Рівне, Північний р-н
Репутация: 25

Повідомлення marinkorv » 17 березня 2013, 00:42

Леосана написав:Я годую дитину як приходжу з роботи(біля 18 год.), на ніч і вночі практично не злазить з мене. Зараз я забираю 1 годування перед нічним. Я думаю як забрати нічні.
Препарати приймати я боюсь та й перев"язуватись не хочу.

Ймовірно, що ваша доня так активно смокче груди вночі, бо вдень сумує за мамою. Якщо я правильно зрозуміла ви працюєте і природньо, що маля горнеться до вас вночі. Я би радила вам придумати певний спільний ритуал перед сном (читання казок, вкладання спати іграшок, погладжування спинки і т.д.). Важливо, щоб він повторювався кожного дня і саме ви вкладали доню спати. Хочу вас ще застерегти від такого вчинку як від"їзд на кілька днів. Дитина дуже болісно сприймає таку поведінку мами і потім це обов"язково негативно відобразиться на ваших стосунках чи на поведінці дитини. І не забувайте, що після забирання 1 годування має минути не менше 2-3 тижні, перед тим як позбуватися іншого.Ще врахуйте, що маля у будь-якому випадку бунтуватиме проти відлучення. Тому терпіння вам у цій відповідальній справі. Будуть ще питання - обов"язково звертайтеся.
І раджу прочитати статтю, яку я радила. Там зазначено ще багато важливих дрібниць.
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення Леосана » 18 березня 2013, 11:05

Дуже дякую за консультацію!.
Леосана
 
Повідомлень: 360
З нами з: 08 квітня 2010, 13:23
Звідки: Рівне, Північний р-н
Репутация: 25

Повідомлення marinkorv » 20 березня 2013, 20:06

Леосана написав:Дуже дякую за консультацію!.

Будь ласка. :) Коли що - звертайтеся.
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення marinkorv » 23 березня 2013, 23:42

Добрий вечір. Ви молодець, що не здаєтеся і хочете повернути маля на ГВ. У ваших труднощів може бути кілька причин. Можливо ви догодовуєте маля з пляшечки і й нього є пустушка? Це значно шкодить правильному прикладанню і призводить до зниження лактації. Я в пп скину вам ряд статей, щоб ви краще зрозуміли чому так відбувається. А можливо з самого початку дитинка неправильно захоплювала груди. Це теж призводить до того, що молочка стає менше.
Вам перш за все вам варто відмовитися від пустушки і соски. Догодовувати дитину краще з ложки чи стаканчика. Також рекомендую вам якомога більше контакту з малям. Особливо "шкіра до шкіри". І пропонуйте маляті груди в полусонному стані, так є більша вірогідність, що дитя їх візьме. Ваша задача №1, це щоб дитина знову взяла груди, адже тільки частішим прикладанням можна значно збільшити кількість молочка. Наразі, маючи так мало інформації, не можу порадити щось ще більш конкретне.
Якщо будуть ще запитання чи потрібна індивідуальна консультація - звертайтеся.
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повернутись до Детский мир