Консультації з грудного вигодовування. Виїзд та онлайн

Товары для детей и родителей

Повідомлення КіССа » 18 серпня 2015, 14:00

Як правильно прикладати дитину щоб уникнути тріщин сосків.
КіССа
 
Повідомлень: 76
З нами з: 11 квітня 2011, 20:04
Звідки: р-н Автовокзалу 0985771622 Оленка
Репутация: 8

Повідомлення marinkorv » 29 серпня 2015, 10:34

КіССа написав:Як правильно прикладати дитину щоб уникнути тріщин сосків.

1. Якщо ви годуєте в позиції "колисочка" важливо, щоб дитинка лежала не на спинці, а була притиснута своїм животиком до вашого.
2. Ротик має бути відкритим більше ніж на 90 градусів.
3. Дитина повинна глибоко захоплювати грудь. Таким чином, щоб вона смоктала не сосок, а ареолу.
4. При правильному прикладанні годувати не боляче (виключенням можуть бути перші 2 тижні), а тріщини не утворюються.
5. Нижня губка дитини вивернута назовні.
6. Дитина захоплює більше ареоли знизу (під нижньою губкою)
7. При годуванні не чути ніяких сторонніх звуків: плямкання, чавкання, ковтання повітря. Молоко чи слина теж не витікають з ротика.
8. Підборіддя притиснуте до груді.
ЗображенняЗображення
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення royal » 29 серпня 2015, 15:00

Доброго дня! чи має значення пора року для припинення ГВ?
малій на початку вересня 1,7, вже більше місяця годую її лише вночі (зранку), як прокидається, бо в неї тоді на автоматі "ціцю-ціцю", навіть як спати лягаємо може просити, але я не ведусь)...
Відчуваю, що молока мало (або це мені здається), принаймні вона вже так не "чавкає", як раніше, ну і, відповідно, смокче довше, а це трохи починає дратувати, бо доводиться лежати в одному положенні. Як завершити ГВ, щоб це було найменш травматично для нас обох?
royal
 
Повідомлень: 212
З нами з: 14 січня 2010, 16:39
Звідки: м. Рівне. р-н Північний ICQ 369250083
Репутация: 17

Повідомлення Юлія1203 » 20 жовтня 2015, 23:13

Доброго дня! Це чудово що є людина яка допомагає матусям годувати грудьми, це справді велике щастя для матусі. Шкода що я не натрапила на ваше оголошення раніше. Наразі моій дитині вже 5 місяців годування в нас змішане але ми вже починаємо вводити прикорм. А мені цікаво ось таке: у мене ще в роддомі було зрозуміло що власноо молока не достатньо, почали зразу підгодовувати. Але коли малій було три місяці я все ж таки достаралась до того що годування стало виключно грудним. Та моя дитина через день стала поносити, какала навіть однією водичкою, постійно була не спокійна. І через тиждень мук я знову повернулась до змішаного годування. Чи існує таке поняття як якість грудного молока чи у мами молоко таке як потрібно іі дитині? Тоді чому у мене так було? В свій раціон я тоді нічого нового не вводила. Дуже цякаво бо я бдуже хотіла годувпти виключно грудним молоком але вже вдруге в мене не склалося.
Юлія1203
 
Повідомлень: 14
З нами з: 23 січня 2015, 14:39
Репутация: 0

Повідомлення Юлія1203 » 20 жовтня 2015, 23:16

Поправлюсь коли малій було три тижні, зверху неправильно написала.
Юлія1203
 
Повідомлень: 14
З нами з: 23 січня 2015, 14:39
Репутация: 0

Повідомлення marinkorv » 12 грудня 2015, 20:58

Дівчатка, пробачте, що не завжди відповідаю вчасно, а іноді з великим запізненням. Якщо питання потребує оперативної відповіді - телефонуйте, я завжди на зв'язку і з радістю дам вам пораду (це безкоштовно), не соромтеся звертатися.
Юлічка, ви справжня молодчинка, що так старанно боролися за молочко. Відповідь на ваше питання: молоко мами ідеально підходить саме її дитині. Не буває, що молоко надто жирне/нежирне, важке чи з неправильним складом. Я не можу однозначно сказати, що саме викликало проблеми з животиком у вашого маляти, але ймовірно, це була просто реакція організму на зміну харчування. Ось тут ви зможете знайти частину відповідей на свої запитання http://breastfeeding.org.ua/why/miracle.html В разі необхідності - не соромтеся, звертайтеся.
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення Анна1989 » 28 грудня 2015, 09:25

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, сину майже 2 місяці, на гв. Але в правій груді молока багато, а в лівій майже немає. Можливо я не правильно прикладала ще в пологовому.... Відповідно різні розміри грудей тепер..((
Чи можливо якось зарадити аби вирівняти розмір? І чи все стане як було після завершення гв?
Дуже дякую!!
Анна1989
 
Повідомлень: 29
З нами з: 09 жовтня 2015, 09:49
Репутация: 1

Повідомлення kybinka1 » 04 січня 2016, 14:07

Добрий день! Впевнена, що Ви надасте консультацію, як правильно завершити грудне вигодовування! Дитині вже 1 рік 5міс. Останнім часом, так як на вулиці холодно, і ми майже весь час сидимо вдома, то де я не сяду, вона бігом витягує сама! собі ціцю, і смокче,дуже часто, вночі по разів 3,4,5 за ніч тоже, хоч по трішечки, але хоче шоб дала їй грудь, вночві бутилочку з молоком взагалі не бере! Я їй за цей час прозвала п'явкою!. Вообщем, буває, що за день починають пекти соски, та й це починає трохи надоїдати, коли тримаю на руках, руки суне в бюстгалтер, ціцю шукає. І годувати перестати грудним молоком трохи шкода, адже воно є, і часом нерви вже здають. Більше хотіла б завершити ГВ ближче до весни, але можливо Вм підскажете як правильно це зробити, бо по розмовам старших тьоть, треба перетягувати груди, терпіти температуру і біль... Казали, що є ще якась таблетка
kybinka1
 
Повідомлень: 220
З нами з: 16 травня 2011, 22:31
Репутация: 2

Повідомлення marinkorv » 13 січня 2016, 15:36

Анна1989 написав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, сину майже 2 місяці, на гв. Але в правій груді молока багато, а в лівій майже немає. Можливо я не правильно прикладала ще в пологовому.... Відповідно різні розміри грудей тепер..((
Чи можливо якось зарадити аби вирівняти розмір? І чи все стане як було після завершення гв?
Дуже дякую!!

Добрий день. Вам важливо тепер слідкувати, щоб дитина їла за 1 годування лише 1 грудь і не допускати, щоб малюк смоктав одну з них значно довше, ніж іншу. А на скільки відчутна різниця? Бо у всіх жінок груди трошки різняться за розміром.
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повідомлення marinkorv » 21 січня 2016, 12:57

kybinka1 написав:Добрий день! Впевнена, що Ви надасте консультацію, як правильно завершити грудне вигодовування! Дитині вже 1 рік 5міс. Останнім часом, так як на вулиці холодно, і ми майже весь час сидимо вдома, то де я не сяду, вона бігом витягує сама! собі ціцю, і смокче,дуже часто, вночі по разів 3,4,5 за ніч тоже, хоч по трішечки, але хоче шоб дала їй грудь, вночві бутилочку з молоком взагалі не бере! Я їй за цей час прозвала п'явкою!. Вообщем, буває, що за день починають пекти соски, та й це починає трохи надоїдати, коли тримаю на руках, руки суне в бюстгалтер, ціцю шукає. І годувати перестати грудним молоком трохи шкода, адже воно є, і часом нерви вже здають. Більше хотіла б завершити ГВ ближче до весни, але можливо Вм підскажете як правильно це зробити, бо по розмовам старших тьоть, треба перетягувати груди, терпіти температуру і біль... Казали, що є ще якась таблетка

Добрий день. Ні в якому разі не перетягуйте груди і гормони не пийте, тільки нашкодите власному здоров'ю! За тиждень буду проводити безкоштовну лекцію по відлученню від грудей, якщо матимете можливість - приходьте. Соборна, 430 Родинний центр "Сімейка" на 11.30. Почитайте для початку ось цю статтю про відлучення, а потім я радо відповім на усі питання, які залишаться. http://breastfeeding.org.ua/how/feed/bye-bye.html або телефонуйте і я все розповім в тел. режимі, бо менша доня не завжди дає без проблем набрати текст :)
marinkorv
 
Повідомлень: 166
З нами з: 25 січня 2010, 16:21
Репутация: 13

Повернутись до Детский мир



cron