Ніж кукрі(кукурі, мачете).

Всё, для охотников кроме оружия

Повідомлення ФілФілов » 21 жовтня 2016, 21:21

Прекрасний вибір для походу, полювання, рибалки. Незамінний помічник в облаштуванні стоянки. універсальний "ніж" яким можна виконати безліч робіт від прокладання маршруту в хащах і рубання дров до приготування їжі до білування тварин, рубки кісток і так далі область використання обмежується тільки фантазією господаря.
Матеріали з яких виконано конкретно цей "ніж" клинок 270*45*6 мм сталь У-10 кована, гартована; руків'я 140*30*25 мм виконано з таких матеріалів: ріг(тварини яка мичала), горіх, нержавіюче навершя яким зручно забивати гвіздки, кілочки палатки, дробити горіхи.... Ніж приємно тримати в руках, а працювати ним саме задоволення. Піхви виконані з шкіри з дерев'яною вставкою зручно носити на поясі на рюкзаку і куди тільки не приклади скрізь зручно)..
Є можливість виконання виробу з інших матеріалів. Також виконання інших кованих виробів.За деталями звертатись: pylikan@gmail.com.
ХОРОШИЙ НІЖ - НАДІЙНИЙ ДРУГ
P.S не претендую на історичну автентичність з непальськими ковалями задумка взята їхня але допрацьована в наших суворих реаліях.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
ФілФілов
 
Повідомлень: 14
З нами з: 11 вересня 2016, 14:52
Репутация: 0

Повернутись до Охотазагрузка...