Продам набір для манікюру лаки лампа

Парфюмерия, косметика, сопутствующие товары

Повідомлення AnnaOlegivna » 03 березня 2018, 13:28

miroslavakyr написав:Ну то ж тема на торзі))) То й гріх не поторгуватися)))
Тим більше, що товар все ж був у використанні. Бачила в неті під -15% за 122, але з пересилкою з магазину, то так десь і вийде - в межах 130 гривень з плюсом. Я ж наразі не пробувала таким гратися - збираю складові маю великі сумніви, чи вийде, бо ж руки трохи кривуваті.
Якщо можна, поставте бронь до завтра, я остаточно вирішу і напишу 100% - беру чи ні. Якщо надумаю, то зразу ж могла би й забрати. Підходить вам такий варіант?
Напишіть ще, будь ласка, кольорові лаки які номери? Гляну в неті на колір, раптом мені теж треба такі)))


Розумію,але вони були у використанні лише раз.Кольори там мятний та яскраво червоний.

На фото номер 4 та 18
Зображення
AnnaOlegivna
 
Повідомлень: 32
З нами з: 13 грудня 2017, 19:03
Репутация: 0

Повідомлення AnnaOlegivna » 03 квітня 2018, 11:07

miroslavakyr написав:Ну то ж тема на торзі))) То й гріх не поторгуватися)))
Тим більше, що товар все ж був у використанні. Бачила в неті під -15% за 122, але з пересилкою з магазину, то так десь і вийде - в межах 130 гривень з плюсом. Я ж наразі не пробувала таким гратися - збираю складові маю великі сумніви, чи вийде, бо ж руки трохи кривуваті.
Якщо можна, поставте бронь до завтра, я остаточно вирішу і напишу 100% - беру чи ні. Якщо надумаю, то зразу ж могла би й забрати. Підходить вам такий варіант?
Напишіть ще, будь ласка, кольорові лаки які номери? Гляну в неті на колір, раптом мені теж треба такі)))


Були у використанні лише раз.Не бачу сенсу занижувати ціну)
4 та 18 на палетці

Зображення


Останній раз піднімалось AnnaOlegivna на 03 квітня 2018, 11:07.
AnnaOlegivna
 
Повідомлень: 32
З нами з: 13 грудня 2017, 19:03
Репутация: 0

Повернутись до Парфюмерия и косметика