Чорниця свіжа - на вівторок 21.07 Ціна 55 грн за літр

Продукты питания, напитки кроме алкоголя

Повідомлення LenaYvesRoches » 19 червня 2012, 18:27

Пропоную свіжозібрану чорницю високої якості під замовлення скільки кому треба. Збираємо у Костопільському районі. Ціна договірна.
ЗображенняЗображення

Ціна 55 грн.

21. 07
буде свіжа чорниця, залишайте номер тел в темі. Забирати зранку 0 8.10 на зупинці центральний Автовокзал як їхати з центру або в Костополі. Телефонуйте 0968100889 Олена

ЗображенняЗображення
Склад суниці
Суниця містить необхідні для організму людини поживні речовини. У ній присутні більше 8% легкозасвоюваних цукрів, більше 1% органічних кислот, переважно лимонна, яблучна, саліцилова. Кількість мінеральних речовин становить 0,4 … 0,5%. За вмістом кальцію суниця займає одне з перших місць серед плодів і ягід. Так, в 100 г сухої речовини лісової суниці кальцію в 2 рази більше, ніж у малині та в 4 рази більше, ніж у чорниці. Порівняно багато солей калію. Заліза значно більше, ніж у таких загальновідомих джерелах цього елемента, як яблука, сливи і навіть залізисті мінеральні води.
З мікроелементів міститься йод, марганець, мідь, фтор, цинк. За кількістю вітаміну С суниця серед ягід займає друге місце після чорної смородини (в зрілих ягодах — до 60 мг%). Є також каротин, вітаміни В1 В2, РР, Р-активні речовини. Хімічний склад ягід нестабільний і коливається в залежності від ряду факторів: місця зростання, погодно-кліматичних умов, часу збору. Ягоди, що дозрівають в умовах дощового прохолодного літа, менш солодкі, але більш соковиті, в них більше вітаміну С. Ягоди, що виростають на косогорах в сонячне сухе літо, більш ароматні.

Застосування і лікувальні властивості суниці лісової.

Лісова суниця має цілюще значення і є одним з найпопулярніших рослин в народній медицині. Свіжі плоди у великих кількостях приймають при склерозі судин, гіпертонії, запорах, виразці шлунка, подагрі і ниркових каменях; вони відіграють важливу роль у профілактиці гіповітамінозів, особливо у весняно-літній період. Настій з листя і кореневища використовується при гастриті, жовтяниці, катарах товстих кишок, запаленні кишечника.
При загальному занепаді сил вживають плоди і настій листя. Високий вміст заліза в поєднанні зі значною кількістю фолієвої кислоти, яка теж бере участь в утворенні гемоглобіну крові, робить плоди суниці майже незамінними при недокрів’ї. Настій листя рекомендують при астмі. Рецепт настою: столову ложку листя заливають 2 склянками води, кип’ятять 1 годину або настоюють 6 … 8 годин і п’ють але півсклянки щодня. Відвар квіток застосовують при хворобах серця.
У листі суниці міститься до 300 мг% вітаміну С, тобто в 5 разів більше, ніж у ягодах.

Відвар листя у вигляді клізм застосовують при кровоточивих і запалених геммороідальних вузлах, а у вигляді компресів і примочок — для лікування кровоточивих ран. Розпарені листя, прикладені до застарілих виразок і ран очищають їх від гною і прискорюють загоєння.

Настій ягід використовують як антисептичний засіб при захворюваннях порожнини рота горла. Сік або роздавлені ягоди допомагають при екземі, висипах і невеликих ранах.
У науковій медицині суницю застосовують як слабке сечогінне при нирково-кам’яній хворобі та протизапальний засіб при гастриті.

Листя і плоди суниці застосовують і в косметичних цілях: компреси з ягід зводять веснянки, вугрі, пігментні плями; компреси з водного настою листя, а також маски з м’якоті плодів — ефективні засоби для очищення шкіри обличчя.
З листя виходить хороший чай. Чай з листя осіннього збору приємніше на смак і має більш насичений колір, ніж з листя, зібраних в навесні. Хорошу заварку готують з свіжих або нашвидку висушеного листя, але найякісніший чай виходить з висушеного листя, що пройшли ферментацію. Вона полягає в тому, що відразу після збору здорові, неушкоджені листя без черешків заливають протягом 4 … 5 годин для видалення вологи і втрати пружності. Зав’ялене листя скручують долонями в трубочки до тих пір, поки з не виділить сік. Потім скручене листя складають у картонний ящик, зверху закривають вологою тканиною і залишають на 7 … 9 годин. Під дією кисню і ферментів, що містяться в соку, листя набувають коричневого забарвлення. Після цього листя сушать в печі або на сонці, розсипавши тонким шаром на деко. Приготований таким способом чай дає дуже смачний, ароматний, інтенсивно забарвлений настій, без трав’янистої запаху.

Для лікарських цілей листя необхідно, збирати під час цвітіння рослини, обережно зрізаючи їх ножицями.

Збір, сушіння та зберігання суниці лісової
Сушку ведуть в тіні на відкритому повітрі. Збирати лісову суницю краще всього в суху погоду вранці або в кінці дня. Недостиглі (білі) ягоди брати не рекомендується, так як вони не накопичили ще поживних речовин, а головне — цукрів. Щоб не допустити роздавлювання ягід, використовують дрібну тару; не слід пересипати ягоди з однієї тари в іншу. Суницю не можна мити, так як вона швидко псується. Зберігати ягоди до переробки в холодильнику можна не більше 2 … 3 днів.
Востаннє редагувалось LenaYvesRoches в 18 липня 2020, 19:39, всього редагувалось 106 разів.
LenaYvesRoches
 
Повідомлень: 457
З нами з: 22 січня 2012, 21:39
Звідки: Автовокзал-12 школа
Репутация: 53

Повідомлення teras » 22 червня 2012, 22:22

Величезна подяка за Вашу працю від мене і всіх моїх близьких! Чорничка чистенька, смачна! Ще раз ДЯКУЄМО!
teras
 
Повідомлень: 39
З нами з: 20 серпня 2009, 15:48
Репутация: 13

Повідомлення совнакт » 23 червня 2012, 16:29

Ціна?
совнакт
 
Повідомлень: 127
З нами з: 30 травня 2012, 19:23
Репутация: 4

Повідомлення KatyUK » 29 червня 2012, 21:27

ціна?
KatyUK
 
Повідомлень: 62
З нами з: 28 вересня 2011, 21:30
Репутация: 4

Повідомлення LenaYvesRoches » 04 липня 2012, 10:21

Суниці смакують дорослим, дітям, птахам і навіть ведмедям. Їх плоди смачні й духмяні. Крім того, вони наділені лікарськими властивостями. Зривати їх треба обережно, щоб не пошкодити чудової рослини.
Подібні до застиглих рубінових краплин плоди суниці можна знайти в лісах, на галявинах, серед чагарників, на узліссях, степових схилах та в горах.
Ця рослина поширена на Поліссі, в лісостепу, Карпатах. Її промислова заготівля можлива у Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Черкаській, Чернігівській, на півночі Хмельницької й Сумської, у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій і Закарпатській областях.
Свіжі ягоди мають неповторний аромат, прекрасно діють на організм людини, причому у сиропах, повидлах та в інших продуктах переробки суниці зберігаються всі поживні речовини та аромат, властивий свіжим плодам.
Вражає багатий хімічний склад суниці, причому це стосується всіх частин рослини: коренів, листя, квітів та плодів.
Плоди суниці містять цукор (до 10% ), лимонну, яблучну й саліцилову кислоти (до 1,6% ), фолієву кислоту (0,25-0,5 мг у 100 г), дубильні й фарбувальні речовини, пектин. Крім того, вони відзначаються високим вмістом заліза, мікроелементів, біологічно активних речовин, ефірних олій. У плодах містяться вітамін С (до 60 мг % ), каротин (0,08 мг % ), вітамін В1 (0,03 мг %), вітамін B2 (0,1 мг %), вітамін К (0,1 мг % ), вітаміни РР, Е, а також такі мікроелементи, як залізо, кобальт, марганець, селен, кальцій і фосфор.
Суниця посідає перше місце серед вітчизняних плодів та ягід за вмістом корисних речовин, необхідних організму для побудови скелета і зубів.
Особливо славляться суниці вмістом фолієвої кислоти, маючи перевагу над іншими плодами та ягодами за цим показником, а також кількістю вітаміну Е (у порічках, вишнях, черешнях, мандаринах його значно менше).
Суниці вважаються найбагатшими серед інших плодів та ягід за вмістом кальцію. А заліза в них так багато, що вони здійснюють помітну кровотворну та кровоочисну дію.
Ці ягоди містять багато вітаміну С. Влітку він потрібен для підтримки тонусу капілярів – завдяки цьому вони не пропускають зайву рідину в тканини. Цей ефект вітаміну С доповнюється сечогінною дією, яку надають суниці завдяки високому вмісту калію. А гіпертонікам і тим, у кого є набряки, ця ягідка тим паче буде лікувальною – тиск нормалізується, набряки зменшуються. Вітамін С одночасно стимулює залози-наднирники: вони викидають гормони адреналіну і кортизолу, які підвищують працездатність. Тому суницю не варто вживати на ніч, краще – у першій половині дня.
Окрім вітаміну С, суниця містить багато вітамінів групи В. Вони виконують роль прискорювачів обмінних реакцій усередині клітин, тобто дозволяють витягувати енергію з продуктів перетравлення і спрямовувати її на забезпечення будь-якого виду роботи. Ці вітаміни додають енергійності та сприяють схудненню.
Суницю добре вживати як дієтичний засіб при захворюваннях нирок і печінки, при порушеннях жовчоутворювальної функції, катарах дихальних шляхів, проносах, підвищеному тиску крові та її великій в’язкості, при подагрі, а також як глистогінний засіб.
Ця рослина дуже корисна, якщо у вас є проблеми з серцем – гіпертонія, атеросклероз. Свіжі ягоди і сік з них – прекрасний засіб при виразці шлунку, гастритах, хворобах печінки і ясен. Суниця регулює обмін речовин, сприяє виведенню з організму холестерину і токсинів, допомагає жінкам, які планують найближчим часом завести дітей.
Антимікробні властивості ягід суниці часом використовують, накладаючи розтерті ягоди на порізи, дрібні ранки, ушкоджені екземою ділянки шкіри. Зовнішньо ягоди суниці дуже активно використовуються у косметології для покращення живлення шкіри.
Будьте завжди здорові!



Скоро буде чорниця бажаючі теж лишайте номери телефонів або телефонуйте.
Пропоную свіжозібрану чорницю високої якості під замовлення скільки кому треба. Збираємо руками (без гребінки) у Костопільському районі. Ціна договірна.


Дуже багато приватних повідомлень, на які, нажаль, я не встигаю відповідати так швидко. Тому надалі замовлення бажано робити за телефоном. Ціна постійно змінюється, тому кому дійсно треба, телефонуйте, буде дешевше ніж на ринку. Дякую за розуміння.

Всім дякую за замовлення.
Востаннє редагувалось LenaYvesRoches в 17 червня 2015, 14:54, всього редагувалось 4 разів.
LenaYvesRoches
 
Повідомлень: 457
З нами з: 22 січня 2012, 21:39
Звідки: Автовокзал-12 школа
Репутация: 53

Повідомлення alla1605 » 04 липня 2012, 10:37

Яка ціна?
alla1605
 
Повідомлень: 205
З нами з: 11 лютого 2011, 18:49
Репутация: 5

Повідомлення volohka » 04 липня 2012, 10:45

яка ціна за 1 літр чорниць? Дякую
volohka
 
Повідомлень: 193
З нами з: 06 жовтня 2010, 10:32
Звідки: 067-390-32-74. Соборна, піц.Сієста
Репутация: 69

Повідомлення LenaYvesRoches » 04 липня 2012, 11:15

volohka написав:яка ціна за 1 літр чорниць? Дякую

Відповіла в пп
LenaYvesRoches
 
Повідомлень: 457
З нами з: 22 січня 2012, 21:39
Звідки: Автовокзал-12 школа
Репутация: 53

Повідомлення ksenichka » 04 липня 2012, 15:40

ціна????
ksenichka
 
Повідомлень: 9
З нами з: 17 вересня 2010, 18:07
Репутация: 3

Повідомлення LenaYvesRoches » 04 липня 2012, 16:49

ksenichka написав:ціна????

Відповіла в пп
LenaYvesRoches
 
Повідомлень: 457
З нами з: 22 січня 2012, 21:39
Звідки: Автовокзал-12 школа
Репутация: 53

Повернутись до Продукты питания



cron