Продам оливкову олію AMATHUS (продукт Кіпру)

Продукты питания, напитки кроме алкоголя

Повідомлення kassandra » 09 березня 2014, 12:07

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Доброго дня. Мене звати Оксана. Хочу запропонувати всім людям, які люблять себе та своїх близьких високоякісну оливкову олію AMATHUS першого холодного віджиму. "Чому саме цю олію?" - запитаєте Ви. Я Вам відповім...
- Тому що оливкова олія AMATHUS першого холодного віджиму "extra virgin" виготовляється на заводі в селі Ерімі, Ліммасол - Кіпр, в найбільш ідеальних умовах, завдяки 50-ти річному досвіду роботи;
- Оливкову олію виготовляють в абсолютно екологічно чистій зоні з максимально великою кількістю сонячних днів;
- Оливки збираються з дерев, які досягли 100-річного віку;
- На заводі використовється тільки ручна праця, тому об'єми виробництва обмежені;
- Неперевершені якості олії гарантуються найбільш сучасною технологією дву-фазного віджиму, безводного віджиму, що запобігає вимиванню поліфенолів та антиоксидантів;
- Це олія першої холодної екстракції, не фільтрована, не рафінована.

Щодо смакових якостей - оливкова олія AMATHUS першого холодного віджиму має інтенсивний аромат, м'який смак з гірчинкою, низьку кислотність. Легкий гіркуватий смак являється показником найвищої якості і неперевершеного смаку. Це обумовлено кліматичними особливостями Кіпру, а також тим, що оливки збирають, доставляють, не допускають їх оксидації та переробляють на олію першого холодного віджиму в той самий день.

Корисні властивості оливкової олії :
- Має позитивний вплив на імунну систему людини.
- В оливковій олії першого холодного віджиму така ж концентрація ліноленової кислоти, як і в материнському молоці. Ця кислота важлива для формування нервової системи маленьких дітей.
- Є природним засобом боротьби з виразкою шлунку.
- Робить корисний вплив на судини мозку. Уповільнює процес старіння клітин мозку.
- Серцево-судинна система : знижує ризик виникнення серцевої недостатності та захворювань серця.
- Регулює роботу кишечника, регулює діяльність печінки.
- Через великий вміст вітамінів A,D,E,K є виключно важливим і корисним продуктом, який регулює фіксацію кісткової системи, що перешкоджає втраті кальцію, а також формує і зміцнює кісткову тканину дорослих, дітей, людей похилого віку.
- Для вагітних швидко відновлює втрату мінеральних речовин і солей натрію, яка відбувається під час вагітності.
- Оливкова олія першого холодного віджиму дуже корисна для обличчя. Вона багата вітамінами A, B, C, D, E, F, K, амінокислотами, мінералами, протеїнами, рослиннимим білками. Завдяки вмісту в олії вітамінів та більш як 100 активних речовин вона веде боротьбу з вільними радикалами, які визивають старіння шкіри і несуть серйозну втрату всьому організму!

Оливкова олія першого холодного віджиму настільки корисна, цілюща й дивовжна, що про все й не розповіси. Дізнавайтеся більше про її властивості, використовуйте частіше і БУДЬТЕ ЗДОРОВІ .!
Оливкове дерево живе віками... Оливкова олія допоможе Вам прожити здорове і довге життя.

Скажу від себе - оливковою олією користусь вже досить довгий період часу. За цей період часу використала і перепробувала багато оливкової олії багатьох виробників. Про оливкову олію AMATHUS дізналась від свого родича, який повернувся з Кіпра і привіз мені в подарунок цю оливкову олію. Неперевершений смак і запах цієї олії підкорив мене і всю мою велику родину. До того ж я впевнена, в якості цієї олії, тому що мій родич працює понад 10 років на заводі, де виробляється дана олія. Ще один важливий пункт, як для мене - ця олія завжди свіженька, про що свідчить дата розливу, вказана на банці. Тому і я вирішила запропонувати всім турботливим матусям, люблячим дружинам і всім, хто піклується про своє здоров'я та здоров'я своєї родини таку смачну і корисну олію.

Оливкова олія фасується на заводі в металеву тару місткістю 1л. Ціна - 120грн.
Роздачу проводитиму два рази в тиждень (район 12 школи і центр). Оплата при роздачі. На роздачі можлива дегустація оливкової олії (братиму з дому свою олію).
На даний момент є в наявності декілька банок оливкової олії.
Мій телефон - 067-3583000 або 097-2820200 (Оксана) Телефонуйте - і я з радістю відповім на всі Ваші запитання. З повагою Оксана.


Останній раз піднімалось kassandra на 09 березня 2014, 12:07.
kassandra
 
Повідомлень: 155
З нами з: 16 грудня 2010, 14:48
Репутация: 51

Повернутись до Продукты питания



cron