Запрошую в терапевтичну групу «Розкажи свою казку…»

Индивидуальные занятия, индивидуальные уроки, репетиторство

Повідомлення Тетяна1 » 09 вересня 2017, 18:08

Теми, з якими ми будемо працювати:
Життєвий сценарій: діагностика і корекція життєвого сценарію.
Життєвий шлях: життєві цілі, «справа життя», реалізація здібностей і таланту, саморозвиток («Як Іван свій шлях знайшов»).
Мужність/жіночність: чого більше в вашій особистості, яке це має значення і як розвивати їх в собі?
Суджені: як зустріти свою половинку, яким він (вона) повинні бути, причини по яких не відбувається довгоочікувана зустріч, як вийти заміж, любов («Як Васелисі Прекрасній зустріти свого принца»).
Сімейне життя: сумісність подружжя, вирішення конфліктів в сімейному житті, взаєморозуміння батьків і дітей («Як Олені Примудрій знайти спільну мову з королевичем Іваном»).
Зовнішність і здоров’я: зайва вага, психологічні причини різних захворювань і ресурси здоров’я («Казка про примноження здоров’я»).
Кар’єра і гроші: шляхи кар’єрного росту, способи збільшення числа клієнтів, збільшення доходу («Як Сломон мудрістю ділився).
Особистісні якості і розвиток («Казка про Лінь», «Ангели і демони»).
Групова казка.
Казки про майбутнє.
Ведуча терапевтичної групи:
Аліна Бочковська – психолог, гештальт-консультант, казкотерапевт, ведуча груп та психологічних тренінгів. Досвід роботи понад 7 р.: приватна психотерапевтична практика, проведення тренінгів, робота психолога в Монтессорі центрі розвитку дитини "Умка".
Початок: 15 вересня о 17.30.
Тривалість: 3 – 3.5 години.
Вартість: при оплаті до 5 вересня 350 грн. (студентам 300 грн.).
Далі 400грн.


Останній раз піднімалось Тетяна1 на 09 вересня 2017, 18:08.
Тетяна1
 
Повідомлень: 23
З нами з: 25 листопада 2012, 14:24
Звідки: 0961633807, Рівне
Репутация: 9

Повернутись до Обучение