Гітара. Уроки гри. Перший БЕЗКОШТОВНО.

Индивидуальные занятия, индивидуальные уроки, репетиторство

Повідомлення 10shtuk » 22 жовтня 2018, 11:34

Вітаю !
Вже понад 20 років я граю на гітарі та став учасником різних рок-колективів. Детальніше ознайомитися із моєю творчістю можна на моєму відеоканалі http://www.youtube.com/10shtuk

Маючи багаторічний досвід гри на гітари, живих виступів, студійних записів та обробки музичних інструментів і вокалу тепер я ділюся своїми здобутками та досвідом, зокрема, навчаю грі на електрогітарі та акустичній гітарі.

Зображення

Програма навчання в залежності від обраних вами цілей та рівня підготовки може включати такі розділи:
- підготовка та базові знання, техніки та прийоми гри
- ритм, робота з метрономом
- акорди, арпеджіо, гами
- соло, імпровізація
- гітарні ефекти
- навики студійної роботи, робота з комп'ютерними програмами запису та обробки звуку
- музична індустрія, способи просування своєї музики

Заняття проводяться на студії REPETOBAZA , де наявні усі необхідні умови (апаратура, різноманітне гітарне обладняння та аксесуари, комп'ютерні програми) для практичного відпрацювання уроків та тем.

Зображення Зображення Зображення

Також можливе проведення приватних занять за місцем проживання або по Skype.

Вартість подальших уроків залежить від обраного вами варіанту:
• 120 грн./урок – індивідуальні заняття
• 80 грн./урок – заняття в групах по 2 – 3 чоловіки (вимагається авансова оплата 5 занять) .

Перший ознайомчий урок (30 хв.) - БЕЗКОШТОВНО.
На цьому уроці ми знайомимося та:
- перевіряємо повноту вашого "боєкомплекту" (інструмент, обладнання, аксесуари) та підбираємо, при потребі, чого не вистачає
- визначаємо ваші цілі та поточний рівень вмінь та навиків
- обумовлюємо ваші музичні смаки та вподобання для визначення загального плану навчання, основних його тем та аспектів, які потребують поглибленого вивчення
- визначаємо оптимальний графік занять.

Якщо ви ще не встигли придбати собі гітару, то я залюбки допоможу вам зорієнтуватися у виборі.

Мої контакти:
Телефони: о5о-435-44-7о (МТС) або о97-о52-47-27 (Київстар) Андрій

Останній раз піднімалось 10shtuk на 22 жовтня 2018, 11:34.
10shtuk

Повернутись до Обучение

загрузка...