Масаж. Якісно і не дорого.

Косметические услуги, услуги парикмахера, персональный тренер.
Только частные услуги. Запрещена продажа товаров.

Повідомлення natalimed » 15 вересня 2017, 18:35

ЗображенняЗображення
Пропоную послуги масажу.
Роботу виконую професійно,якісно,добросовісно. Закінчила курси масажистів.
Маю диплом. Практикую:
Класичний масаж. Гігієнічний масаж. Лікувальний масаж.

Для чого нам потрібен масаж?
ВПЛИВ МАСАЖУ НА ШКІРУ.
Під дією масажу з шкіри у вигляді лусочок видаляються віджилі клітки її зовнішнього шару - епідермісу. Це сприяє поліпшенню шкірного дихання, посилення видільної функції сальних і потових залоз, які беруть участь у регуляції тепловіддачі. Виділений жир оберігає епідерміс від розкладання у воді (особливо важливо для людей, робота яких пов'язана з впливом води, пари), а також від пересихання (при роботі на вітрі або в жарких цехах). Масаж підвищує еластичність і пружність шкіри.

ВПЛИВ МАСАЖУ НА НЕРВОВУ СИСТЕМУ. Масаж впливає як на центральну нервову систему, так і на периферичну. Він може заспокоїти, зняти занадто сильне психічне напруження. Або створити умови для спокійного і глибокого сну напередодні важливих в житті людини подій. Масаж може і порушувати, що необхідно в тих випадках, коли людина знаходиться в стані глибокої апатії або у нього знижений нервовий тонус.

ВПЛИВ МАСАЖУ НА КРОВОНОСНУ І ЛІМФАТИЧНУ СИСТЕМУ. Під впливом масажу тиск лімфи, як і крові, прискорюється. Це сприяє, з одного боку, більш активному постачанню органів різними живильними речовинами, а з іншого - більш швидкого виходу з організму продуктів розпаду. При масажі відбувається ліквідація застійних явищ (причому не тільки на масажованій ділянці, але і в розташованих поруч інших органах і тканинах), а також розсмоктування набряків різного походження.

ВПЛИВ МАСАЖУ НА СЕРЦЕВО-СУДИННУ СИСТЕМУ, важливо відзначити також і ось ще що. Завдяки масажу кров відволікається від внутрішніх органів до поверхні шкіри і до м'язів. Помірне розширення периферичних судин полегшує роботу лівого передсердя і лівого шлуночка, підвищує скоротливу здатність серцевого м'яза. Масаж стимулює і кровотворну функцію, сприяє підвищенню вмісту в крові гемоглобіну та еритроцитів.

ВПЛИВ МАСАЖУ НА М'ЯЗИ.
Дослідженнями доведено, що масаж надає на м'яз більший вплив, ніж пасивний відпочинок: 5-хвилинний масаж рівноцінний 20-хвилинному відпочинку. Масаж здатний також відновлювати і підвищувати силу стомлених м'язів. Після масажу (якщо він робиться повільно, досить довго і поверхнево) тонус стомлених м'язів знижується, а різниця в твердості розслаблених і напружених м'язів збільшується; це свідчить про поліпшення їх функціонального стану. М'язи стають більш еластичними, підвищується їхня скорочувальна функція. (В залежності від характеру застосовуваних масажних прийомів можна домогтися і підвищення тонусу м'язів - при глибокому масажі.)

ВПЛИВ МАСАЖУ НА СУГЛОБИ. Масаж покращує кровопостачання суглоба та оточуючих нею тканин, сприяє утворенню та поліпшення циркуляції синовіальної рідини, необхідної для нормального харчування хрящової тканини (вона покриває поверхню суглобових кісток), усуває набряклість, здерев'яніння, хворобливість після динамічних і статичних фізичних перенапружень.

ВПЛИВ МАСАЖУ НА ДИХАЛЬНУ СИСТЕМУ ТА ОБМІН РЕЧОВИН. Головний результат дії масажу на дихальну систему - пришвидшення дихального циклу (вдих-видих) і збільшення глибини дихання. Застосування масажу викликає поступове підвищення газообміну: до фізичного навантаження - на 10-20%, а після фізичного навантаження - більш значне, на 95 - 130%.

Дослідження впливу масажу на обмін речовин в організмі людини свідчать про те, що під дією масажу збільшується виділення сечі, посилюється потовиділення. Виявлено також позитивний вплив масажу на швидкість видалення з організму молочної кислоти після фізичних навантаженння.

Звертайтеся. Можлийвий виїзд до клієнта.
тел. 0966073223 Наташа.
natalimed
 
Повідомлень: 128
З нами з: 05 серпня 2011, 14:28
Звідки: 0966073223
Репутация: 8

Повернутись до Красота и здоровье