Необгрунтований мінус від користувача онжоwεоʚǝн

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення UncleM » 12 листопада 2017, 21:15

Отримав "мінус" від користувача онжоwεоʚǝн. Причина, вказана користувачем - наявність коментаря з моєї сторони в його темі, де він начебто заборонив писати коментарі.
По перше, правилами форуму не заборонено залишати коментарі, якщо вони не такі, що не відповідають Правилам форуму. Тобто, вважаю, що наявність коментаря не може бути причиною негативного впливу на репутацію.
По друге, по суті самого коментаря, не вважаю що телефонувати та просити викласти фото товару є обов'язковим - простіше викласти в темі таку просьбу, тим більше, що всім потенційним покупцям хотілося б бачити пропонований товар на фото, а не його коробку..
По третє, автор теми закрив змогу писати йому в приватні повідомлення, що стало додатковим фактором написання питання саме в темі.
Ну і що саме головне - після того, як мною було створене повідомлення в темі, автор теми грубо та по-хамськи написав мені повідомлення в приват:

Зображення

та пригрозивши поставити мінус в репутацію:

Зображення ...

... Всі спірні питання можна вирішити нормальним діалогом, а не виказуючи неповагу до незнайомої людини...
UncleM
 
Повідомлень: 147
З нами з: 03 грудня 2011, 20:55
Звідки: Рівне. 0965410823
Репутация: 4

Повідомлення онжоwεоʚǝн » 12 листопада 2017, 22:19

"зайка хвостика прижал и к администрации побежал"
онжоwεоʚǝн
 
Повідомлень: 5
З нами з: 24 грудня 2016, 22:59
Репутация: 2

Повідомлення UncleM » 12 листопада 2017, 22:32

онжоwεоʚǝн написав:"зайка хвостика прижал и к администрации побежал"

Та не збираюсь я з Вами, чоловіче, щось виясняти.. Ви показали себе достатньо для того, щоб зробити висновки про доцільність ведення з Вами якогось діалогу. Навчіться спочатку поважати співрозмовника...
Думаю, шановна адміністрація зробить правильні висновки...
UncleM
 
Повідомлень: 147
З нами з: 03 грудня 2011, 20:55
Звідки: Рівне. 0965410823
Репутация: 4

Повідомлення pull » 13 листопада 2017, 03:14

вибачте,але ситуація між вами - це класичний приклад того,про що в народі кажуть,що "яке їхало - таке і здибало")
UncleM ! Ви перший порушили правила впливу на репутацію! тому не варто вам було створювати цю тему з відгуком.
а вам,онжоwεоʚǝн,пропоную перестати зловживати капсом у заголовках і прибрати з тем ваші таблички з погрозами мінусування бо це проти правил:offtopic "ЗображенняЗображення"

пропоную вам обом припинити цей холівар і розійтись мовчки
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно
Репутация: 16

Повідомлення UncleM » 13 листопада 2017, 11:36

pull написав:вибачте,але ситуація між вами - це класичний приклад того,про що в народі кажуть,що "яке їхало - таке і здибало")

Поясніть мені, яке я правило порушив впливаючи на репутацію?
Чи зневажливе відношення вже на цьому форумі не являється порушенням правил?
А як же пункт :
1.6
На форуме действуют Правила Хорошего Тона.
? Тобто, точно вкажіть мені пункт, який я порушив впливаючи на репутацію..
І Ви вважаєте, що зі сторони користувача негативний вплив на мою репутацію, мотивований тим, що я залишив повідомлення, яке до речі ніяких правил форуму не порушує, не є порушенням правил?
UncleM
 
Повідомлень: 147
З нами з: 03 грудня 2011, 20:55
Звідки: Рівне. 0965410823
Репутация: 4

Повідомлення pull » 13 листопада 2017, 13:49

UncleM,ваш пост в темі не порушує ніяких правил,а ось правила впливу на репутацію ви порушили перші
viewtopic.php?f=11&t=730886 :
Как добавить комментарий в Репутацию

Справа от каждого сообщения находится мини-профиль пользователя с двумя кнопками [+] и [-]
Нажав на любую из кнопок открывается окно для комментария.
Комментарий допускается ТОЛЬКО ЕСЛИ состоялась сделка (покупка или продажа).
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно
Репутация: 16

Повідомлення UncleM » 13 листопада 2017, 13:54

По цьому питанню зрозуміло.
Але Ви не відповіли на моє інше питання :
"Ви вважаєте, що зі сторони користувача негативний вплив на мою репутацію, мотивований тим, що я залишив повідомлення, яке до речі ніяких правил форуму не порушує, не є порушенням правил?" . Тобто, тепер, чому по тому ж самому пункту правил про репутацію немає претензій до користувача онжоwεоʚǝн ?
Аргумент "Ви перший почали" теж не може бути причиною впливу на репутацію згідно правил
UncleM
 
Повідомлень: 147
З нами з: 03 грудня 2011, 20:55
Звідки: Рівне. 0965410823
Репутация: 4

Повідомлення pull » 13 листопада 2017, 14:01

ви обидва порушники.
модераторством в ЛС не занимаюсь. взятки не предлагать,матом не посылать - не реагирую.
pull
Комодератор
 
Повідомлень: 855
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: Ровно
Репутация: 16

Повідомлення UncleM » 13 листопада 2017, 14:07

pull написав:ви обидва порушники.

Тоді ще питання, з Вашого дозволу..
Правило Форуму 1.6.
На форуме действуют Правила Хорошего Тона
діє тільки на загальному форумі чи при спілкуванні в ПП також?
Ну і попрошу Вас, як модератора, зняти мінус з користувача онжоwεоʚǝн, поставлений мною, так як це не відповідає Правилам
UncleM
 
Повідомлень: 147
З нами з: 03 грудня 2011, 20:55
Звідки: Рівне. 0965410823
Репутация: 4

Повідомлення UncleM » 18 листопада 2017, 19:12

UncleM написав:
pull написав:ви обидва порушники.

Тоді ще питання, з Вашого дозволу..
Правило Форуму 1.6.
На форуме действуют Правила Хорошего Тона
діє тільки на загальному форумі чи при спілкуванні в ПП також?
Ну і попрошу Вас, як модератора, зняти мінус з користувача онжоwεоʚǝн, поставлений мною, так як це не відповідає Правилам

Шановні модератори, дайте відповідь на запитання, будь ласка. А також видаліть мінус і з моєї репутації , так як він поставлений теж не згідно Правил.
UncleM
 
Повідомлень: 147
З нами з: 03 грудня 2011, 20:55
Звідки: Рівне. 0965410823
Репутация: 4

Повернутись до Отзывы