lenok

Поблагодарить, пожаловаться, сказать спасибо, решить конфликт
Относится только к продающим/покупающим пользователям Барахолки

Повідомлення МиколаТкачук » 28 жовтня 2014, 10:30

lenok ПОСТАВИЛА НЕОБГРУНТОВАНИЙ МІНУС!...! ЗА ТЕ ЩО Я ТРИ РОКИ НАЗАД ПОСТАВИЛА ІЙ МІНУС,ЯКЩО СТАВИЛА ТО БУЛО ЗА ЩО!.!
МиколаТкачук
 
Повідомлень: 574
З нами з: 16 жовтня 2010, 18:15
Репутация: 3

Повідомлення lenok » 28 жовтня 2014, 22:57

так само як ви мені поставили,нема чого тепер скаржитись.Я теж тоді була шокована--ні з того ні з сього отримала мінус від людини,з якою навіть не спілкувались.За всі свої вчинки треба платити,незалежно від часу.Рахую мій мінус справедливістю.

Оце типу обгрунтований мінус??
МиколаТкачук
08 июл 2011, 14:38 людина не знае чого хоче!
на вигляд нормальна людина а н0асправді.... Re: Срібло, біжутерія.

Ви мене бачили??Ви знайомі зі мною,що дозволяєте собі ображати мене..Нехай хоч 20 років пройде--ви не вибачились і вини своєї признати не хочете,а знову мінусуєте..Війна--добре,повоюємо!.
Востаннє редагувалось lenok в 31 серпня 2015, 00:13, всього редагувалось 1 раз.
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13
Репутация: 129

Повідомлення lenok » 01 листопада 2014, 18:05

MASLOLOLLl написав:Я вам скажу одним словом МиколаТкачук це-чмо. Не майте НІКОЛИ з ним діла!!

кілька років назад на мій коментар стосовно проби срібла(в темі однієї дівчини була вказана проба.я намагалась уточнить)ця особа втулила мені мінус,написавши,що я не знаю що хочу.На вигляд нормальна людина,а як виявляється...Тобто образила мене не лише мінусом,але й словами.
Нещодавно я побачила знову цей нік--поставила мінус і додала коментар,що це за той мінус,який мені було вліплено задарма.На що отримала ще один мінус і публікаціі-скарги в "Підтримці" та тут.
Хіба це адекватна людина???
lenok
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28 серпня 2009, 20:13
Репутация: 129

Повідомлення Матфей3 » 14 грудня 2014, 14:40

Зло породжуе зло та щей пожерае нас всередині................................lenok-хороша та адекватна людина.Ручаюсь.ЗП\Катерина
Матфей3
 
Повідомлень: 553
З нами з: 20 листопада 2013, 13:38
Репутация: 31

Повернутись до Отзывы