Створення сайтів/web рішень/SEO/Контекст

Веб-дизайн, flash, баннеры: Верстка, скрипты, установка; Поддержка, продвижение, раскрутка, СЕО, SMM; Копирайтинг, контент; Готовые сайты, домены.
только фрилансеры

Повідомлення rezus13 » 27 червня 2020, 12:42

Зображення
Пропоную послуги створення сайтів та різних веб систем, SEO просування, контекстна реклама в Google.
    1. Інтернет-магазини
    2. Корпоративні сайти
    3. Каталоги
    4. Лендінги
    5. Односторінкові сайти
    6. Сайти для ресторанів та кафе
Портфоліо: https://ispcode.com/portfolio.php
Номера телефонів: (067) 824-05-00, (068) 751-80-63

Взагалі, ці типи вкзаані лише для розуміння, що повинно бути на сайті, насправді можна зробити що завгодно. Все залежить від ваших потреб.
При створенні сайту - звичайно ж потрібен і дизайн. З цим проблем немає. Або ви надаєте макет, по якому я верстаю сайт, або я пропоную приклади/варіанти,
з яких ви можете обрати той, який вам до вподоби. (Зазвичай ці шаблони коштують від 5 до 50$, для вас він буде безкоштовний)

Після створення сайту, його потрібно розмістити в Інтернет. Для цього потрібен хостинг та доменне ім'я.
Я пропоную своїм клієнтам розміщення сайту на хостингу та реєстрацію доменного імені.
Вартість хостингу - від 1200 грн/рік.
Вартість доменного імені залежить від обраної вами доменної зони (rv.ua, com, com.ua і так далі.)

Після створення та розміщення сайту в інтернет можна робити його SEO просування
Ця послуга не є обов'язковою, але якщо ви хочете покращити свої позиції і Google - тоді звертайтесь.
Вартість залежить від кількості та типу запитів. по яким ви хочете просуватися.
Ще одним варіантом залучення клієнтів та відвідувачів на ваш сайт є Контекстна релама.
Прорахую та розміщу оголошення по контекстній рекламі вашого сайту.
Вартість обговорюється окремо

Працюю як на відомих CMS так і пропоную унікальні самописні рішення для клієнтів.
Досвід > 10 років.
Вартість розробки залежить від того, що вам потрібно. Мінімум - 1000 грн/односторінковий сайт


Прошу телефонувати тільки реально зацікавленим у послугах

Додатково:
Також пропоную контент менеджмент сайтів, тобто написання унікальних статтей (рерайтинг/копірайтинг) для вашого сайту.
Вартість рерайтингу - 40 грн/1000 символів
Вартість копірайтингу - 70 грн/1000 символів


Останній раз піднімалось rezus13 на 27 червня 2020, 12:42.
rezus13
 
Повідомлень: 152
З нами з: 18 січня 2009, 12:00
Звідки: Рівне
Репутация: 5

Повернутись до Веб